Постановка The Night That Flows

Перше у світі театральне шоу з ефектом
присутності

З нагоди святкування випуску нового Toyota C-HR Міла Йовович та акторський склад відомих європейських акторів представили незабутнє театральне шоу з ефектом присутності – перше у своєму роді!

Постановка відбулася у просторому центрі Printworks у Лондоні. Сотня гостей взяли участь у віртуальній подорожі п'ятьма європейськими містами – Берліном, Міланом, Парижем, Барселоною і Лондоном. Джерелом натхнення розповіді Міли Йовович, місце подій якої плавно переходило з одного міста до іншого, послужив ефектний дизайн нового Toyota C-HR.

Мультисенсорна постановка, завдяки ефекту присутності, перемістила учасників через всю Європу зі світлового шоу в Берліні до фешенебельного ресторану у Лондоні, де сама Міла зустрічає їх, після відвідин показу високої моди у Мілані, казино у Парижі та на сцені флеш-моб клубу в Барселоні. 
 
Зіркою шоу було авто C-HR. Кожна сцена привертала увагу до ключових характеристик нового кросовера — від динаміки руху та стильного дизайну, що нагадує діамант, до вишуканого салону та концертної акустичної системи JBL.

Дивіться, як розгорталось дійство...

Дізнайся, хто брав участь…

Публікації в медіа

Постановка «The Night That Flows» продемонструвала динамічний, інноваційний характер і стильний дизайн моделі Toyota C-HR.

Міла Йовович сказала, що була у захваті від можливості взяти участь у театральному шоу з ефектом присутності «особливо тому, що це було абсолютно новою ідеєю автомобільного бренду». Вона висловила сподівання, що гості «отримали натхнення у пошуках свого ідеального способу життя».

Проект був втілений у життя творчим агентством «Тhe Department» під керівництвом креативних директорів Джонні Гранта (Jonny Grant), Геміша Дженкінсона (Hamish Jenkinson) і Джеcсіки Різ Міддлтон (Jessica Rees Middleton) в якості виконавчого продюсера.

За лаштунками


Перегляньте відео щоб заглянути за лаштунки створення проекту.

Галерея

Дізнайтесь більше про Toyota C-HR

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.