Постановка The Night That Flows

Перше у світі театральне шоу з ефектом
присутності

З нагоди святкування випуску нового Toyota C-HR Міла Йовович та акторський склад відомих європейських акторів представили незабутнє театральне шоу з ефектом присутності – перше у своєму роді!

Постановка відбулася у просторому центрі Printworks у Лондоні. Сотня гостей взяли участь у віртуальній подорожі п'ятьма європейськими містами – Берліном, Міланом, Парижем, Барселоною і Лондоном. Джерелом натхнення розповіді Міли Йовович, місце подій якої плавно переходило з одного міста до іншого, послужив ефектний дизайн нового Toyota C-HR.

Мультисенсорна постановка, завдяки ефекту присутності, перемістила учасників через всю Європу зі світлового шоу в Берліні до фешенебельного ресторану у Лондоні, де сама Міла зустрічає їх, після відвідин показу високої моди у Мілані, казино у Парижі та на сцені флеш-моб клубу в Барселоні. 
 
Зіркою шоу було авто C-HR. Кожна сцена привертала увагу до ключових характеристик нового кросовера — від динаміки руху та стильного дизайну, що нагадує діамант, до вишуканого салону та концертної акустичної системи JBL.

Дивіться, як розгорталось дійство...

Дізнайся, хто брав участь…

Публікації в медіа

Постановка «The Night That Flows» продемонструвала динамічний, інноваційний характер і стильний дизайн моделі Toyota C-HR.

Міла Йовович сказала, що була у захваті від можливості взяти участь у театральному шоу з ефектом присутності «особливо тому, що це було абсолютно новою ідеєю автомобільного бренду». Вона висловила сподівання, що гості «отримали натхнення у пошуках свого ідеального способу життя».

Проект був втілений у життя творчим агентством «Тhe Department» під керівництвом креативних директорів Джонні Гранта (Jonny Grant), Геміша Дженкінсона (Hamish Jenkinson) і Джеcсіки Різ Міддлтон (Jessica Rees Middleton) в якості виконавчого продюсера.

За лаштунками


Перегляньте відео щоб заглянути за лаштунки створення проекту.

Галерея

Дізнайтесь більше про Toyota C-HR

Toyota C-HR Hybrid – автомобіль року в Україні Toyota C-HR Hybrid – автомобіль року в Україні Toyota C-HR Hybrid впевнено переміг у Всеукраїнській акції «Автомобіль року в Україні 2018» у номінації «Компактний міський кросовер». Тому що. Модельний ряд позашляховиків Toyota Тому що. Модельний ряд позашляховиків Toyota «Тому що» часто є виправданням, причиною щось не робити. Наш модельний ряд позашляховиків, включаючи ефективні гібриди, означає відсутність будь-яких виправдань. «Тому що» відтепер є стимулом для руху вперед. Toyota - це бренд позашляховиків, який запитує: «Чого ви чекаєте?» 20 років успіху в області гібридних технологій 20 років успіху в області гібридних технологій Багато що змінилося за минулих 20 років, починаючи від способів спілкування між людьми, до способів сприйняття навколишнього світу крізь призму нових технологій. Toyota Hybrid на Фестивалі вуличної їжі Toyota Hybrid на Фестивалі вуличної їжі 4-5 листопада, в перший вікенд останнього місяця осені, на київському арт-заводі «Платформа» весело і смачно закрили сезон фестивалів вуличної їжі ‒ 2017.
Toyota C-HR hybrid Toyota C-HR hybrid У мережі офіційних дилерів Toyota розпочато прийом замовлень на гібридну версію діаманта модельного ряду Toyota – кросовер для міста C-HR. Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 1-2 вересня Новий двигун для Toyota C-HR Новий двигун для Toyota C-HR Старт прийому замовлень на передньоприводну модель Toyota C-HR із варіатором Multidrive S. Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 2-3 червня в Києві.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.