Останнім часом у світі почастішали випадки торгівлі фальсифікатом. 

Так, на початку цього року на весь світ прогриміла історія, що сталася в ОАЕ, коли на складі було конфісковано понад 500 000 одиниць підробок. 

Якість автозапчастин для всіх автомобілів бренда ретельно контролюється.

На початку року Департамент економічного розвитку ОАЕ (ADDED, Abu Dhabi) провів операцію, в результаті якої було конфісковано понад 500 тисяч одиниць підроблених запасних частин. Партія оцінюється у близько 15 мільйонів дирхамів (понад 4 млн доларів США) і містить деталі для 15 популярних німецьких та японських автомобільних брендів. Примітно, що близько половини партії становили запчастини Toyota.

Після розслідування, яке тривало 8 місяців і якому всіляко сприяли автовиробники, представники влади влаштували рейд на оптовий магазин і склад у місті Ель-Айн (Al Ain). Знадобилося близько 20 годин, щоб підрахувати кількість вилученої продукції, та 21 вантажівка для перевезення конфіскату. Запчастини будуть знищені після завершення всіх юридичних процедур.

Представники автомобільних компаній, присутні на конференції, зазначили, що викриття підроблених автозапчастин дало змогу уникнути потенційної загрози безпеці водіїв та інших учасників дорожнього руху. Наприклад, підроблені гальмівні колодки можуть призвести до смертельних дорожньо-транспортних пригод, фальсифіковані фільтри – спричинити пожежу або вибух.

Постачальник збував фальсифікат за третину від ціни оригінальної продукції. Штраф та інші санкції, аж до ув’язнення, будуть накладені на нього після завершення розслідування.

Директор ADDED, заявив, що Департамент продовжуватиме відстежувати випадки економічного шахрайства та збільшуватиме кількість інспекцій у координації з іншими зацікавленими сторонами.

Також посадовці ADDED закликали споживачів: «Ми радимо покупцям завжди купувати оригінальні автозапчастини, щоб не ставити під загрозу їхню безпеку. Споживачеві надзвичайно складно відрізнити оригінальні запчастини від підроблених. Придбання продукції в авторизованих дилерів є єдиним і найкращим способом упевнитися у справжності деталей».

Пам’ятайте: не варто заощаджувати на якості деталей, адже вони також слугують запорукою комфортного керування та безпеки на дорозі. Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо експлуатації та регулярної технічної перевірки комплектуючих автомобіля. Важливо обирати запчастини у дилерських центрах за унікальним оригінальним номером, що значно зменшить ризик придбання фальсифікованого виробу

За додатковою інформацією щодо Toyota, включаючи ціни, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні. За даними інтернет-сайтів:  http://www.thenational.ae/uae/fake-car-parts-worth-dh15m-seized-in-al-ain-warehouse  http://gulfnews.com/news/uae/crime/biggest-seizure-of-fake-auto-parts-in-abu-dhabi-1.1959578

Дивіться також

Посилення онлайн-консультацій Посилення онлайн-консультацій Офіційні дилери Toyota посилюють онлайн-консультації щодо вибору автомобіля та сервісного обслуговування. Автомобіль року в Україні 2020 Автомобіль року в Україні 2020 12 лютого, 2020 року у столичному готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбулося урочисте нагородження переможців акції «Автомобіль року в Україні 2020». Proace: Очікується незабаром Proace: Очікується незабаром В офіційній дилерській мережі Toyota в Україні незабаром очікуються продажі комерційного автомобіля Proace Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2020» Національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії – 2020» З 12 грудня 2019 року по 9 лютого 2019 року відбудеться восьмий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2020»
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.