Останнім часом у світі почастішали випадки торгівлі фальсифікатом. 

Так, на початку цього року на весь світ прогриміла історія, що сталася в ОАЕ, коли на складі було конфісковано понад 500 000 одиниць підробок. 

Якість автозапчастин для всіх автомобілів бренда ретельно контролюється.

На початку року Департамент економічного розвитку ОАЕ (ADDED, Abu Dhabi) провів операцію, в результаті якої було конфісковано понад 500 тисяч одиниць підроблених запасних частин. Партія оцінюється у близько 15 мільйонів дирхамів (понад 4 млн доларів США) і містить деталі для 15 популярних німецьких та японських автомобільних брендів. Примітно, що близько половини партії становили запчастини Toyota.

Після розслідування, яке тривало 8 місяців і якому всіляко сприяли автовиробники, представники влади влаштували рейд на оптовий магазин і склад у місті Ель-Айн (Al Ain). Знадобилося близько 20 годин, щоб підрахувати кількість вилученої продукції, та 21 вантажівка для перевезення конфіскату. Запчастини будуть знищені після завершення всіх юридичних процедур.

Представники автомобільних компаній, присутні на конференції, зазначили, що викриття підроблених автозапчастин дало змогу уникнути потенційної загрози безпеці водіїв та інших учасників дорожнього руху. Наприклад, підроблені гальмівні колодки можуть призвести до смертельних дорожньо-транспортних пригод, фальсифіковані фільтри – спричинити пожежу або вибух.

Постачальник збував фальсифікат за третину від ціни оригінальної продукції. Штраф та інші санкції, аж до ув’язнення, будуть накладені на нього після завершення розслідування.

Директор ADDED, заявив, що Департамент продовжуватиме відстежувати випадки економічного шахрайства та збільшуватиме кількість інспекцій у координації з іншими зацікавленими сторонами.

Також посадовці ADDED закликали споживачів: «Ми радимо покупцям завжди купувати оригінальні автозапчастини, щоб не ставити під загрозу їхню безпеку. Споживачеві надзвичайно складно відрізнити оригінальні запчастини від підроблених. Придбання продукції в авторизованих дилерів є єдиним і найкращим способом упевнитися у справжності деталей».

Пам’ятайте: не варто заощаджувати на якості деталей, адже вони також слугують запорукою комфортного керування та безпеки на дорозі. Дотримуйтесь рекомендацій виробника щодо експлуатації та регулярної технічної перевірки комплектуючих автомобіля. Важливо обирати запчастини у дилерських центрах за унікальним оригінальним номером, що значно зменшить ризик придбання фальсифікованого виробу

За додатковою інформацією щодо Toyota, включаючи ціни, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні. За даними інтернет-сайтів:  http://www.thenational.ae/uae/fake-car-parts-worth-dh15m-seized-in-al-ain-warehouse  http://gulfnews.com/news/uae/crime/biggest-seizure-of-fake-auto-parts-in-abu-dhabi-1.1959578

Дивіться також

Corolla - Попереднє приймання замовлень Corolla - Попереднє приймання замовлень Починаючи з 5 лютого 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні вже можна попередньо замовити нову Toyota Corolla 12-го покоління. Нові автомобілі очікуються в Україні вже у березні Попереднє приймання замовлень Попереднє приймання замовлень 14 січня 2019 року офіційна дилерська мережа Toyota в Україні розпочала приймання замовлень на Toyota RAV4 п’ятого покоління. Нові кросовери очікуються в Україні вже у лютому. Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! Toyota Proace: зустрічайте у своєму місті! З 14 січня в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні розпочнуться тест-драйви пасажирського фургона Proace Verso та вантажного — Proace Van. Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній Перевірте ваш автомобіль на наявність спеціальних сервісних кампаній За допомогою програми перевірки, Ви можете перевірити чи залучений Ваш автомобіль до проведення Спеціальних Сервісних Кампаній.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.