Припинення уповноваженої діяльності

дилера продукції Toyota

Повідомлення про припинення уповноваженої діяльності дилера продукції Toyota

Toyota дбає про своїх клієнтів і повідомляє про наступне припинення уповноваженої діяльності дилера щодо продукції Toyota та зміни у переліку уповноважених дилерів Toyota в Україні.

30 червня 2021 р. закінчиться термін призначення та діяльності ТОВ "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "СІВЕР-АВТО" (з місцезнаходженням за адресою: Україна 14029, м. Чернігів, проспект Миру, буд. 167) у статусі уповноваженого дилера щодо продукції Toyota в Україні. З 1 липня 2021 р. ТОВ "АВТОМОБІЛЬНА КОМПАНІЯ "СІВЕР-АВТО" припинить офіційну діяльність із продажу, сервісного обслуговування (зокрема, виконання регламентного технічного обслуговування та гарантійного ремонту за зобов’язаннями виробника) щодо продукції Toyota.

З огляду на зазначене, у разі необхідності звернення до офіційного дилерського центру Toyota з усіх та будь-яких питань придбання, експлуатації, ремонту і сервісного, в тому числі гарантійного, обслуговування автомобілів та іншої продукції Toyota в Україні просимо звертатися до офіційних дилерських центрів Toyota, що діють в Україні, перелік яких міститься на цьому сайті за посиланням.

У разі призначення уповноваженого дилера у м. Чернігів, про це буде повідомлено додатково шляхом розміщення повідомлення на цьому сайті Toyota в Україні.

Дивіться також

Стиль, компактність і потужність: Стиль, компактність і потужність: Toyota представляє на європейському ринку новий компактний кросовер Yaris Cross, створений на базі хетчбека Yaris. Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Toyota представляє оновлений позашляховик Land Cruiser, продажі якого в Україні стартують з 6 серпня. Toyota C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR у 2021 році поповниться комплектацією зі спортивним дизайном — GR SPORT Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser 9 червня 2021 року в Дубаї Toyota влаштувала світову онлайн-прем’єру абсолютно нового Land Cruiser 300-ї серії.