Ідеї щодо майбутнього

Історія спорткарів Toyota (частина 8)

Представлений на Детройтському автосалоні 2014 року, вражаючий концепт-кар Toyota FT-1 є найвищою формою вираження дизайну Toyota. Створений з опорою на спортивну спадщину, він покликаний продемонструвати, який вигляд може мати наше майбутнє.

Майбутня Toyota номер 1

Передньомоторна компоновка FT-1 у поєднанні із заднім приводом дала змогу змістити кабіну назад, завдяки чому покращився розподіл ваги. До того ж, у результаті автомобіль отримав пропорції класичного спорткара. Велике переднє скло, що наче огортає салон, та отвори у бокових вікнах – данина спадщині 2000GT зразка 1967 року.

Сміливіший і простіший дизайн FT-1 став результатом прагнення компанії вдихнути у моделі Toyota більше енергії і пристрасті. Прискорення процесу пішло на користь FT-1, а вихід моделі припав на 40-ву річницю дизайнерської студії Toyota під назвою Calty Design Research зі Сполучених Штатів Америки.

/
/
 
/
Автомобіль і водій як одне ціле

Модель S-FR зразка 2015 року є результатом нашого багатого досвіду виготовлення легких, приємних у керуванні спорткарів, а робота над створенням концепт-кара початкового рівня дала змогу знову вивести на передній план чутливість та інформативність керування. Мета – змусити все нове покоління знову полюбити водіння.

Легкий і компактний кузов S-FR з традиційними для спорткара подовженим капотом, широкою поставою і короткими звисами приховує двигун з переднім розташуванням, який так подобається знаючим водіям, та задньоприводну компоновку і незалежну підвіску.

Такий зосереджений підхід гарантує всі переваги плавності ходу, чутливості, та виняткової керованості і забезпечує відчуття реального взаємозв’язку та близьких стосунків між автомобілем і водієм.

/
/
 
/

З урахуванням спортивної спадщини, що здатна викликати заздрість у будь-якого автовиробника, а також спрямування основних зусиль компанії на виготовлення ще кращих і приємніших у керуванні автомобілів та звабливих натяків на подальші перспективи майбутнє спорткарів Toyota може стати таким самим яскравим і незабутнім, як і багата на пам’ятні моменти історія.

Продовжити подорож

Більше про спадщину Toyota

GT86 – історія спорткарів Toyota GT86 – історія спорткарів Toyota Для закоханих у спорткари та прихильників традиційних моделей Toyota поява GT86 у 2011 році принесла довгоочікуване полегшення. Через відсутність у лінійці протягом кількох останніх років моделей MR2, Celica або Supra, що могли б притамувати тугу фанів, GT86 з його родоводом був саме тим, чого так довго потребували прихильники марки. Toyota Corolla. Автомобіль для людей Toyota Corolla. Автомобіль для людей Дізнайтеся про історію моделі Toyota Corolla, першого сімейного автомобіля компанії «Тойота», щоб був спроектований таким чином, щоб перевершувати очікування покупців, і на якому вперше в світі було впроваджено деякі технічні досягнення. 5 зірок у рейтингу Euro NCAP 5 зірок у рейтингу Euro NCAP Нові Toyota Corolla та RAV4 2019 року досягли максимального рейтингу безпеки автомобіля в 5 зірок у найостанніших випробовуваннях Euro NCAP. Нова Toyota Corolla вже в Україні Нова Toyota Corolla вже в Україні Починаючи з 16 березня, 2019 року у всіх дилерських центрах Toyota в Україні розпочалися прем’єрні тест-драйви нового автомобіля Toyota Corolla 12-го покоління

Історія спорткарів Toyota

Родовід тривалістю понад 50 років

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.