10 причин, чому Toyota Hilux править світом

/
 1. Він пережив Top Gear Усіх, хто сумнівався в монументальній міцності Hilux, приголомшив випуск Top Gear 23 листопада 2003 року. Тоді ведучі намагалися зруйнувати автомобіль все більш складними способами. Hilux пережив і повінь, і вогонь; на нього впав фургон; його скинули з багатоповерхівки. Така живучість викликала хвилю інтересу до можливостей автомобіля, який багато хто вважає найміцнішим автомобілем у світі.
/
 2. Став першим автомобілем, що доїхав до Північного магнітного полюса У 2007 році Hilux став перший автомобілем, що доїхав до Північного магнітного полюса.Ведучий Top Gear Джеремі Кларксон (Jeremy Clarkson) був за кермом.
/
3. Hilux вирушив на вулкан ― і переміг! Через три роки, у 2010 році, ведучий Top Gear Джеймс Мей (James May) за кермом Hilux піднявся на вершину сплячого вулкану, щоб встановити там моніторингове обладнання для вчених. Незабаром вулкан прокинувся, викинувши у небо величезну хмару попелу на 30 000 футів.
/
4. За неофіційними даними, в задній частині Hilux можуть поміститися три верблюди
/
 5. Південний полюс ― простіше простого Не бажаючи задовольнятися «лише» Північним полюсом, у 2010 році Hilux заправлений реактивним пальним успішно здійснив поїздку на 5 900 миль до Південного полюсу без жодних технічних несправностей.
/
 6. Hilux допоміг побити рекорд швидкості газонокосарки У 2010 році Hilux був обраний як допоміжний транспортний засіб для проєкту Runningblade спроби британців завоювати світовий рекорд швидкості на суші... для газонокосарки! Команда на чолі з перегонником Доном Уельсом (Don Wales) побила попередній рекорд у 80,7927 милі на годину, встановлений Бобом Клівлендом (Bob Cleveland) на озері Бонневілль Солт Флетс, США, у 2006 році. Команда розвинула неймовірну швидкість у 87,883 милі за годину!
/
7. Він здатний і на це! Цей сильно модифікований Hilux зображено під час недавнього турне «Північне Сяйво» в Норвегії, де температура опускалася до мінус 25 градусів за Цельсієм!
/
 8. Hilux допомагає рятувати диких тварин Благодійна організація Tiggywinkles в британському місті Ейлсбері управляє найбільшою в світі клінікою для диких тварин. Її працівники використовують модель Hilux Double Cab в комплектації Invincible для порятунку хворих, поранених і осиротілих диких тварин. Hilux Double Cap перевозить команди Tiggywinkles пересіченою місцевістю та дозволяє їм дістатися до віддалених місць.
/
9. Він посів друге місце в одному з найскладніших ралі у світі Перегонник ралі Жініель де Вільєрс (Giniel De Villiers) за кермом Hilux посів третє та друге місце у виснажливому ралі Дакар у 2012 і 2013 роках відповідно.
/
10. Минулого року Hilux врятував вантажівку Під час тогорічних заморозків Hilux врятував вантажівку з причепом, приблизно в 5 разів важчу за себе,яка застрягла на вкритій льодом дорозі в Англії.

Детальніше про надійність Toyota 

Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota «Тому що» часто є виправданням, причиною щось не робити. Наш модельний ряд позашляховиків та кросоверів, включаючи ефективні гібриди, означає відсутність будь-яких виправдань. «Тому що» відтепер є стимулом для руху вперед. Toyota - це бренд позашляховиків, який запитує: «Чого ви чекаєте?» Toyota Hilux підкорює Південний полюс Toyota Hilux підкорює Південний полюс Легендарний пікап Toyota Hilux в черговий раз зробив неможливе — підкорив Південний полюс, підтверджуючи свій статус НЕПЕРЕМОЖНОГО автомобіля. Toyota Hilux на Північному полюсі! Toyota Hilux на Північному полюсі! 2007 року Toyota Hilux подолавши відстань у 713 км за 6 днів при температурі повітря −36°С та нижче, досягнув точки Північного полюса!