ПІІ "Тойота-Україна"

Сертифіковано за стандартом ISO 14001:2015

Що таке ISO 14001?

Міжнародна організація зі стандартизації надає сертифікат, що визнається у всьому світі, підприємствам та організаціям, які відповідають належним стандартам з управління навколишнім середовищем. Він називається ISO 14001 і охоплює низку аспектів, включаючи впровадження екологічної політики, встановлення мети та цілей, систему навчання та інформування, а також регулярну оцінку результатів роботи.

Історія виникнення міжнародного стандарту ISO 14001

Виникнення стандартів на системи екологічного менеджменту стало відповіддю на дедалі більший інтерес в суспільстві до проблем навколишнього середовища. Джерела цього інтересу можна простежити в 1972 році, коли Організація Об'єднаних Націй організувала конференцію з проблем навколишнього середовища в Стокгольмі, на якій була запущена Програма ООН з навколишнього середовища. Ці ініціативи привели до створення Всесвітньої комісії з навколишнього середовища і розвитку і прийняття Монреальського протоколу і Базельської конвенції.

У 1992 році була проведена перша конференція в Ріо-де-Жанейро під назвою Саміт Землі, завданням якої було створення в суспільстві орієнтації на збереження навколишнього середовища на глобальному рівні. Під час конференції була прийнятий Порядок денний на XXI століття, метою якого є досягнення сталого розвитку, тобто високої якості навколишнього середовища і здорової економіки для всіх народів світу.

Однак досягнення зазначеної мети можливе лише при скоординованої діяльності різних учасників суспільного життя. Як було відзначено підрозділом ООН з питань Сталого розвитку, промисловість відіграє ключову роль в досягненні цілей сталого розвитку як постачальника товарів і послуг для суспільства, так і як джерело створення робочих місць і як активний учасник в суспільного життя.

У 1992 році BSI Group був опублікований перший у світі стандарт на системи екологічного менеджменту. Примітно, що цей стандарт з'явився не як результат діяльності держави, а з ініціативи англійських промисловців, що зіткнулися з жорсткістю природоохоронного законодавства і необхідністю застосування адекватних управлінських рішень. Цей стандарт став основою для розвитку міжнародної серії стандартів ISO 14000, опублікованій в 1996 році Міжнародною організацією зі стандартизації ISO.

ISO 14001 в ПІІ «Тойота-Україна»

Ми цінуємо сертифікат ISO 14001 та запропоновані ним інструменти, які допомагають на шляху до постійного вдосконалення екологічної діяльності.
Починаючи з 2013 року ПІІ «Тойота-Україна» щорічно проходить сертифікацію згідно з міжнародним стандартом ISO 14001 Система екологічного менеджменту.

У 2016 році ПІІ «Тойота-Україна» стає першою автомобільною компанією в Україні, та однією з перших в цілому, хто успішно проходить сертифікацію відповідно нової версії міжнародного стандарту ISO 14001:2015.
Цей стандарт допомагає нам розробляти та проводити заходи зі створення екокультури як у наших співробітників, так і у мешканців нашого міста. Все це ми робимо з однією глобальною метою – життя в гармонії з природою!

Дивіться також

Краща планета Краща планета Дізнаєтесь, що ми зробили, робимо і плануємо здійснити у майбутньому, аби досягти гармонії між людьми, продуктами та планетою. Краще повітря Краще повітря Наша дорожня карта об'єднує широкий спектр екологічних технологій- гібрид, plug-in гібрид, електричний акумулятор та система паливних елементів. Виклики Toyota щодо навколишнього середовища 2050 Виклики Toyota щодо навколишнього середовища 2050 Toyota розробила пакет амбітних завдань, над виконанням яких буде працювати до 2050 року, для дотримання правила нульового впливу на довкілля, Турбота про навколишнє середовище Турбота про навколишнє середовище Ми зобов'язані бути лідером у справі захисту та поліпшення довкілля. Дізнайтеся про екологічні досягнення, якими ми пишаємося, та нашу екологічну місію.