Купувати надійно — спати спокійно

У добу неосяжних можливостей особистий транспорт — більше не забаганка, а запорука швидкості та легкості переміщень. Як придбати автомобіль, який би втілював відчуття впевненості та свободи? Знають офіційні дилери Toyota.

Знадобляться такі складові:
  • Супергерої. Тобто кваліфікований персонал, який і зорю з неба, і новеньку Toyota від виробника. А для тих покупців, які люблять ставити запитання, — ми любимо на них відповідати та розвіювати всі міфи або сумніви.
  • Упевненість у майбутньому. Купуючи в офіційного дилера, ви отримуєте гарантію на три роки*, яка покриває ремонт, заміну деталей, вузлів, агрегатів, та здорові нерви. Адже купувати надійно — спати спокійно.
  • Безпека. Щоб летіти магістраллю, як у кіно, потрібен справний автомобіль. Дилерська мережа пропонує тільки перевірені авто одразу від виробника. Аби кожен гвинтик на своєму місці.
  • Економія часу. Тобто справжній монтаж: ви приходите та можете купити бажаний автомобіль без затримок чи потреби чекати. Все, як у голлівудських стрічках.
  • Прозорість. Офіційна дилерська мережа забезпечує надійність і прозорість усіх операційних процесів та самої купівлі, аби уникнути непорозумінь у трикутнику виробник-дилер-клієнт.
  • Цілодобова турбота 365 днів на рік завдяки програмі Тойота Асістанс**. Разом з офіційним автомобілем ви отримуєте повсякчасну допомогу експертів у дорозі та під час найнесподіваніших ситуацій. Тойота Асістанс надає повний спектр послуг. Справжнє фентезі.

Купівля автомобіля — крок до вдосконаленого тайм-менеджменту, продуктивності, свободи. Аби крокувати впевнено, важливо звертатися до експертів, відповідальних за якість вашого досвіду. Наш сценарій: «Цінувати себе — обирати Toyota». 

* Або 100 000 км пробігу (залежно від того, що настане раніше). З повним переліком відомостей щодо дії гарантійних зобов’язань, включаючи обмеження гарантійних зобов’язань та обов’язкові умови для надання гарантійного обслуговування, Ви можете ознайомитися в офіційному дилерському центрі Toyota. Такі відомості містяться також у книжці «Сервіс та гарантія», що надається покупцю разом з автомобілем при його купівлі.  ** Послуги надаються Представництвом «АВП Польська Сп. з о.о.» в Україні, яке несе відповідальність за їх якість.

Дивіться також

Стиль, компактність і потужність: Стиль, компактність і потужність: Toyota представляє на європейському ринку новий компактний кросовер Yaris Cross, створений на базі хетчбека Yaris. Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Старт продажів нового Toyota Land Cruiser Toyota представляє оновлений позашляховик Land Cruiser, продажі якого в Україні стартують з 6 серпня. Toyota C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR: у новій версії GR SPORT Toyota C-HR у 2021 році поповниться комплектацією зі спортивним дизайном — GR SPORT Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser Cвітова прем’єра нового Toyota Land Cruiser 9 червня 2021 року в Дубаї Toyota влаштувала світову онлайн-прем’єру абсолютно нового Land Cruiser 300-ї серії.