Спеціальні сервісні кампанії
Офіційні дилери
Зв’язатись з нами
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!»

Збільшуємо площу зелених насаджень

22 жовтня 2016 року в Києві відбулася еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!», яка вже стала щорічною. Співробітники ПІІ «Тойота-Україна» та члени їх сімей взяли активну участь в озелененні міста.

22 жовтня 2016 року в Києві відбулася щорічна еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з Міжнародним Благодійним фондом «Україно! Я за тебе!». Активну участь в озелененні міста брали партнери і співробітники ПІІ «Тойота-Україна» та члени їх сімей, також акція була підтримана клієнтами та співробітниками Тойота Центр Київ «Сіті Плаза».

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» спрямована на збільшення площі зелених насаджень та озеленення міста. Це надзвичайно важливо, адже дерева відновлюють кисень, поглинають CO2, захищають нас від шуму і пилу, до того ж створюють корисний мікроклімат. Починаючи з квітня 2007 року під час зелених суботників, ініційованих компанією «Тойота-Україна», було висаджено понад 3800 дерев, кущів та грунтопокривних рослин. Цього року під час еко-акції було висаджено ще понад 700 зелених насаджень.

Головна мета цього проекту − не тільки збагатити Київ зеленими насадженнями, але й створити унікальний шматочок Японії у вигляді японського саду. Японський сад відкритий для всіх киян для того, щоб кожен мешканець столиці зміг насолодитися японською культурою і красою. Втілити проект повністю планується протягом найближчих кількох років.

Проведення еко-акції «Купив машину? Посади дерево!» співпало з отриманням компанією «Тойота-Україна» сертифіката на систему екологічного менеджменту згідно з міжнародним стандартом ISO 14001:2015. Сертифікат є ще одним підтвердженням того, що піклування про навколишнє середовище є одним із принципів, яким керується «Тойота-Україна» у своїй щоденній операційній діяльності.

Компанія «Тойота Мотор Корпорейшин» також приділяє особливу увагу глобальним питанням охорони навколишнього середовища та ініціює висадження дерев у різних країнах світу. Акції з озеленення проходять у багатьох країнах світу, особливо там, де розташовані виробничі потужності. Завдяки спільним зусиллям у світі в цілому було висаджено понад 800 тисяч дерев*.

Крім цієї діяльності, компанія «Тойота Мотор Корпорейшн» із 1997 року є законодавцем моди у створенні гібридних автомобілів. У 1997 році представила світу перший серійний гібридний легковий автомобіль − Toyota Prius першого покоління.

В Україні офіційно представлено гібридні моделі – Toyota Auris, Lexus NX 300 h, RX 450 h.

Цієї осені «Тойота-Україна» офіційно представила інновацію гібридних технологій від Toyota – Toyota RAV4 Hybrid – перший повноприводний гібрид Toyota, наявний у продажу в мережі офіційних дилерів Toyota в Україні.


*Джерело інформації: www.toyota-global.com

Квіти
Автосалон Тойота
Співробітники
посадка_дерев_композиція
Відвідувачі
З дитиною
Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!»
посадка_дерев_клієнти

Дивіться також

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» 21 жовтня 2017 року в Києві відбулася еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!», яка вже стала щорічною. Сертифіковано ISO 14001 Сертифіковано ISO 14001 Починаючи з 2013 року ПІІ «Тойота -Україна» щорічно проходить сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 14001 Система екологічного менеджменту. Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Ми неймовірно раді оголосити про наше партнерство з Міжнародним олімпійським комітетом та Міжнародним паралімпійським комітетом, що триватиме до 2024 року. Революція роботів Toyota Революція роботів Toyota Роботи і штучний інтелект пропонують нам надзвичайно широкі можливості для майбутньої мобільності — від надзвичайно важливого догляду за людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями до революційної зміни шляхів взаємодії з нашими автомобілями.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.