«Купив машину?
Посади дерево!»

Екоакція

За доброю традицією у заході взяли участь партнери та клієнти компанії, а також її співробітники разом зі своїми сім’ями.

6 жовтня 2018 року у Києві відбулася 8 щорічна екоакція «Купив машину? Посади дерево!», організована компанією «Тойота-Україна» та міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!». Понад 100 активістів – партнери та клієнти компанії, а також її співробітники з сім`ями – протягом 2,5 годин висадили 110 дерев та 168 інших рослин і квітів в Оболонському районі столиці. Таким чином «Тойота-Україна» продовжує добру традицію глобальної кампанії бренду Toyota з озеленення планети.

З кожним роком акція «Купив машину? Посади дерево!» набуває усе більшої популярності. Так, цьогоріч до екологічної активності долучилися не лише співробітники компанії «Тойота-Україна», а й члени їхніх сімей, клієнти дилерських центрів Toyota та інші мешканці міста, котрі прагнуть бачити його вулиці зеленими й квітучими.

«Багато років поспіль Київ вважався найзеленішим містом України. Проте з розширенням інфраструктури будівель стало більше, частішають і випадки вирубування дерев задля вивільнення територій під нові споруди. Наша столиця вже не така «зелена» й мальовнича, як колись – тепер менше місця для відпочинку на природі та прогулянок з дітьми. Тому, почувши про акцію Toyota, я із задоволенням до неї приєднався і навіть запросив свою родину до участі. Вважаю, що це дуже шляхетна й варта уваги ініціатива, адже ми своїми руками будуємо атмосферу навколо та відроджуємо природну красу міста, в якому живемо», – говорить Сергій, учасник акції.

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!»

Учасники акції розширили японський сад, розташований навпроти салону «Тойота Сіті Плаза» за адресою пр-т С. Бандери, 24-Б. Після завершення сьогоднішньої акції тут з’явилося 110 нових дерев, серед яких, – ялівець, сумах та катальпа. Остання в переліку рослина дуже розповсюджена в Японії, вітчизні бренда Toyota, й відома ще однією назвою – «дерево щастя».

«Це неймовірно, що посеред нашого міста з’явився справжній японський сад з його мальовничим дизайнерським ландшафтом. Ми з сім’єю вирушаємо сюди на прогулянку наче до іншої, далекої країни, де зовсім інші дерева та нова неймовірна атмосфера. А ще прекрасніше те, що ми власноруч допомогли створити цей зелений простір. Чудово, що саме компанія, в якій я працюю, ініціювала такий проект і зробила можливою його реалізацію», – коментує Роман, працівник компанії «Тойота-Україна».

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!»

Цікаво, що до 2011 року на місці цього прекрасного саду знаходився пустир. А тепер тут розквітнув справжній зелений оазис із екзотичних дерев. Загалом компанією «Тойота-Україна» було висаджено понад 4 000 дерев.

Такі зміни не лише милують око своєю красою, а й поліпшують екологічний стан довкілля, виконуючи головну мету глобальної акції Toyota. Адже зелені рослини виділяють в атмосферу кисень, поглинаючи СО2. Водночас проект знайомить усіх відвідувачів саду із японською культурою, надаючи можливість відпочити у затінках природної атмосфери, незвичайної для української місцевості.

Нагадаємо, що «Тойота-Україна» має сертифікат системи екологічного менеджменту згідно з міжнародним стандартом ISO 14001: 2015, що підкреслює шанобливе ставлення компанії до навколишнього середовища. «Тойота Мотор Корпорейшн» ініціює висадження дерев і кущів у різних країнах світу та приділяє велику увагу питанням охорони довкілля, особливо у тих регіонах, де розташовані виробничі потужності компанії.

Дивіться також

Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв Як правильно дезінфікувати автомобіль ― поради для водіїв В умовах карантину особистий автомобіль стає найоптимальнішим засобом пересування. Однак потрібно пам’ятати про заходи безпеки — автомобіль слід регулярно дезінфікувати як всередині, так і зовні. Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» Екоакція «Купив машину? Посади дерево!» ПІІ "Тойота Україна" спільно з міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!» провели екологічну акцію «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Всесвітній день прибирання» 2019 Еко-акція «Всесвітній день прибирання» 2019 21 вересня 2019 року співробітники компанії «Тойота-Україна» взяли участь у міжнародному екологічному заході «Всесвітній день прибирання» та приєднались до ініціативи зробити світ чистим. Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» спрямована на збільшення площі зелених насаджень та озеленення міста.
Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» 21 жовтня 2017 року в Києві відбулася еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!», яка вже стала щорічною. Сертифіковано ISO 14001 Сертифіковано ISO 14001 Починаючи з 2013 року ПІІ «Тойота -Україна» щорічно проходить сертифікацію згідно міжнародного стандарту ISO 14001 Система екологічного менеджменту. Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Toyota підтримує Олімпіаду та Паралімпіаду Ми неймовірно раді оголосити про наше партнерство з Міжнародним олімпійським комітетом та Міжнародним паралімпійським комітетом, що триватиме до 2024 року. Революція роботів Toyota Революція роботів Toyota Роботи і штучний інтелект пропонують нам надзвичайно широкі можливості для майбутньої мобільності — від надзвичайно важливого догляду за людьми похилого віку та людьми з обмеженими можливостями до революційної зміни шляхів взаємодії з нашими автомобілями.