1. Discover Toyota
  2. Навколишнє середовище
  3. Eko akciya kupiv mashinu posadi derevo
  4. Kupiv mashinu posadi derevo 2019
ШВИДКІ ДІЇ

Щорічна акція «Купив машину? Посади дерево!»

12 жовтня 2019 року відбулась щорічна акція «Купив машину? Посади дерево!»

12 жовтня 2019 року відбулась щорічна акція «Купив машину? Посади дерево!» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україно! Я за тебе!». Цей захід став доброю традицію, який кожного року об’єднує співробітників, партнерів компанії разом з їх сім’ями заради спільної мети – озеленення міста та збільшення площі зелених насаджень.

Цього року, протягом 2,5 годин ми висадили 120 дерев сортів : катальпа, сумах, сакура і магнолія, а також близько 200 кущів, квітів та ґрунтопокривних рослин на ділянці навпроти салону «Тойота Сіті Плаза» в Оболонському районі столиці.

  • Вже дев’ятий рік поспіль, завдяки екологічній акції та спільним зусиллям співробітників, компанія «Тойота-Україна» створює унікальний шматочок Японії у вигляді японського саду, який відкритий для всіх киян і гостей столиці, щоб кожен зміг насолодитися японською культурою і красою.

    Ми дякуємо усім співробітникам, які підтримати корпоративну акцію та присвятили свій час висадженню рослин, а також зацікавлені бачити вулиці нашого міста зеленими й квітучими.

  • «Я залюбки вже не перший рік долучаюсь до екологічного заходу «Купив машину? Посади дерево!», цього року я також запросила своїх друзів до участі. Мені дуже приємно, що компанія в якій я працюю дуже відповідально ставиться до навколишнього середовища, та ініціює різні соціальні і екологічні заходи, щоб поліпшити екологічне становище нашого міста. Завдяки нашим спільними зусиллями вдалося створити мальовничий куточок Японії в нашому місті», – прокоментувала Марія, співробітниця компанії «Тойота-Україна».

    Мета проєкту «Купив машину? Посади дерево!» має дуже масштабний та позитивний вплив на наше довкілля, ви можете це усвідомити, дізнавшись, що одне дерево за рік зазвичай виробляє 100-200 кг кисню. Цього достатньо для дихання людини впродовж цілого року. Також всього лише одне дерево здатне поглинути за рік стільки вуглекислого газу, скільки виробляє автомобіль за час пробігу у 30-40 тис. км. Саме тому за життя таки варто посадити, як мінімум, одне дерево.

  • Підтвердженням того, що компанія «Тойота-Україна» піклується про навколишнє середовище та шанобливо ставиться до екології є сертифікат системи екологічного менеджменту згідно з міжнародним стандартом ISO 14001, який компанія отримує з 2013 року та успішно проходить сертифікацію щороку.