ШВИДКІ ДІЇ

ТВОЯ
НАСТУПНА TOYOTA

Самозарядні
бензиново-електричні
гібриди Toyota

ТВОЯ
НАСТУПНА TOYOTA

Що таке гібрид?

Toyota – флагман гібридної технології, що реалізовує принцип спільного використання двигуна внутрішнього згоряння (ДВЗ) та високовольтної батареї.

Не потребує електромережі

На відміну від повністю електричних автомобілів, гібрид завжди готовий до руху, адже батарея заряджається автоматично..

Простота управління

Вмикається, коли є потреба: залежно від умов гібридна система автоматично керує електромотором чи бензиновим двигуном. Лінійне прискорення автомобіля завдяки гібридній безступеневій трансмісії з електронним керуванням.

Економічність у місті

Гібридні автомобілі дають змогу заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом, заторів.

Переваги гібридної системи

img1 hybrid__benefits

Динамічність

Швидке реагування трансмісії Миттєве прискорення Рух без затримок

img2 hybrid__benefits

Екологічність

Використання гібридних автомобілів дозволяє мінімізувати викиди вуглекислого газу в атмосферу

img3 hybrid__benefits

Безшумне
водіння

Рух на електротязі забезпечує безшумний рух у міських умовах. Найбільш тихий рух на середній/крейсерській швидкості при помірному використанні акселератора

img3 hybrid__benefits

Ефективність
на трасі

Працюючий за циклом Аткінсона бензиновий двигун внутрішнього згоряння та гібридна система дозволяють рухатися по трасі більш ефективно, аніж прості бензинові ДВЗ, що працюють за циклом Отто.

img4 hybrid__benefits img5 hybrid__benefits img6 hybrid__benefits img7 hybrid__benefits

Дізнайтесь більше про те, як працюють гібриди Toyota

Дізнайтесь більше Онлайн консультація

МОДЕЛЬНИЙ РЯД ГІБРИДІВ TOYOTA

Від компактних міських хетчбеків як Toyota Yaris до повнорозмірного кросовера Highlander. У модельному ряді гібридних автомобілів Toyota, кожен може знайти модель, яка задовольняє найвибагливіші потреби.

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter/ua/uk?carType=f87c0873-ed93-4908-ba24-d817bb6b2540&sortOrder=modelIndex&=&utm_campaign=Toyota_Hybrid&utm_source=facebook_instagram_teaser&utm_medium=CPC&utm_id=120209547165660618&utm_content=120209547165700618&utm_term=120209547165680618&fbclid=IwAR2ij97ztZNmF2h_Aen1HM9ivshV0WTw9IXbXDWoFkcBPUCfEEtUWz-GUBw_aem_toHq7W5oBkXQqxR4PyiYjg

Forced client side injection based on cached strategy

Toyota відзначає 25 років гібридних технологій

Ось уже чверть століття Toyota створює технології мобільності завтрашнього дня. А почалося все 10 грудня 1997 року, коли стартував випуск першого в світі серійного гібридного автомобіля Toyota Prius. Ця модель, назва якої у перекладі з латинської означає «той, що попереду», змінила правила гри на світовому автомобільному ринку та стала взірцем для наслідування.

Дізнайтесь більше

Часті питання про гібриди 

Вартість технічного обслуговування гібридної моделі співвідносна з вартістю аналогічної бензинової версії, а на деяких етапах таке обслуговування може бути навіть дешевшим завдяки конструктивним особливостям системи Hybrid.

Керувати гібридом так само просто, як і звичайним автомобілем. Усі елементи гібридної системи працюють без участі водія: від заряджання високовольтної батареї – до перемикання між бензиновим двигуном та електромотором у процесі руху.

Гібриди Toyota обладнані багаторівневою автоматичною системою захисту, що надійно оберігає від ураження електричним струмом.

Гібридна технологія більш прогресивна та відповідає сучасним екологічним нормам, які постійно стають все більш вимогливими. Окрім того,гібридні автомобілі дозволяють заощаджувати на пальному завдяки економічності, особливо в умовах інтенсивного руху містом та заторів.

Нове покоління гібридної системи, яка використовується на нових моделях гібридів Toyota, стало швидшим, потужнішим, більш тихим, економічнішим та має модернізовану більш компактну HV-батарею

Завдяки керуючому електромотору, гібрид здатен легко запускатися за дуже низьких температур, що можуть виявитися не по силах багатьом автомобілям з класичними системами внутрішнього згоряння.

Батарея надзвичайно надійна, при нормальній регулярній експлуатації її робота розрахована на весь термін користування автомобілем. Oфіційна гарантія на батарею – 5 років, або 100 тисяч км пробігу. *Детальні умови гарантії зазначені у сервісній книжці "Сервіс та гарантія"

Гібриди Toyota протягом багатьох років демонструють стабільні показники надійності, регулярно займаючи провідні місця у відповідних рейтингах як у США, так і в країнах Європейського Союзу.

Гібриди вдало поєднують переваги автомобілів з ДВЗ та електромобілів, що створює надзвичайний попит у клієнтів по всьому світі.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ