1. Discover Toyota
 2. Beyond Zero
 3. Experience
ШВИДКІ ДІЇ

Уявіть вихід за межі очікувань

Ми прагнемо, щоб кожна ваша подорож була незабутньою. А це означає відповідність унікальним потребам з мобільності для кожного. Це турбота не лише про водія, але і про кожного пасажира та учасника дорожнього руху. Так, концепт LQ застосовує можливості штучного інтелекту для того, щоб зрозуміти водія і проаналізувати дорогу попереду для безпеки кожного. А інтелектуальні системи T-Mate надсилають попередження про небезпеку та направляють протягом усієї подорожі. Ми також створили THUMS — програмне забезпечення для відтворення віртуальних аварій. Ми поділилися напрацюваннями з усіма автовиробниками для вигоди кожного, оскільки наша мета — вихід за межі нуля щодо викидів та аварій.
 • Місія «Нуль аварій»

  Ми розширюємо можливості вже знайомих функцій безпеки, якими оснащені всі автомобілі Toyota, і впроваджуємо технологію автономного водіння. Все починається з T-Mate, що застосовують безліч датчиків у вашому автомобілі для постійного моніторингу ситуації на дорозі та попередження про небезпеку. Ми також прагнемо вдосконалювати технологію. Наша місія полягає у запобіганні ситуаціям, що можуть призвести до травмування або летальних випадків у результаті дорожньо-транспортних пригод.

 • T-Mate

  T-Mate — це інтелектуальні системи з низкою підключених функцій, що працюють спільно для відстеження ситуації навколо вашого автомобіля. Це наче друг, що сидить поруч і допомагає вам залишатися у безпеці — від системи інтелектуального паркування до монітора панорамного огляду і системи попередження зіткнень.

 • THUMS

  Toyota створила провідне цифрове програмне забезпечення для аналізу впливу різних типів зіткнень на людину. Його мета — продовжувати зменшувати можливий негативний вплив аварійних ситуацій. Роль THUMS настільки важлива, що ми ділимося цим напрацюванням з усіма автовиробниками. Таким чином, ще більше людей зможуть отримати вигоду від THUMS.

 • LQ

  Toyota LQ — це автомобіль, який любить вас. Він застосовує алгоритми на основі штучного інтелекту, що дозволяють реагувати на ваш настрій під час водіння: пом’якшувати освітлення, якщо ви схвильовані, або адаптувати його для підвищення концентрації, якщо ви втомилися. LQ оснащений додатковими можливостями виявлення небезпеки попереду автомобіля для уникнення аварійних ситуацій.

Кращий світ Beyond Zero

Дізнайтесь більше

Вихід за межі нульових викидів

Дізнайтесь більше

Виходячи за кордони обмежень

Дізнайтесь більше

Вихід за межі перешкод

Дізнайтесь більше

Історії за межами можливого

Дізнайтесь більше