1. Discover Toyota
 2. Beyond Zero
 3. Mobility
ШВИДКІ ДІЇ

Уявіть вихід за кордони обмежень

Все можливо, коли ви рухаєтеся вільно. Ось чому ми працюємо над створенням світу, в якому пересуватися без обмежень здатний кожен. Ось чому ми є партнером із мобільності Олімпійських та Паралімпійських ігор 2018–2024 років. І саме тому на виставці Paris 2024 ми продемонструємо безліч нових мобільних рішень.
 
До них належить Human Support Robot, що допомагає людям, яким важко пересуватися самостійно. Є також i-Ride, повністю електричний автомобіль, розроблений для інвалідів-візочників, який перетворює мобільність на цікавий досвід. А ще є KINTO, що пропонує зручне користування різними видами транспорту: від спільного використання автомобілів до гнучких підписок на використання автомобілів.
 • C+Walk T

  Електричний, компактний і маневровий, стильний C+Walk T покликаний допомогти легко та безпечно пересуватися містом. Чи ви стоїте, сидите, чи перебуваєте в інвалідному візку — цей екологічний акумуляторний електромобіль завжди готовий до роботи, щоб перетворити мобільність на задоволення.

 • Human Support Robot

  Робот підтримки людини Human Support Robot від Toyota розсуває межі мобільності, даючи змогу тим, хто покладається на повсякденну допомогу, жити незалежно. Здатний рухатися автономно, він виконуватиме різні голосові запити та команди з планшета, як того вимагає його власник.

 • Accessible People Mover

  Ще один спосіб вийти за межі нуля — допомогти тим, чия здатність рухатися обмежена. Електричний громадський транспортний засіб Accessible People Mover був спеціально розроблений для того, щоб люди похилого віку, люди з інвалідністю, вагітні жінки, сім'ї із маленькими дітьми могли насолоджуватися свободою пересування.

 • i-Ride

  i-Ride — це геніальний електромобіль, доступний для пасажирів на інвалідних візках і керований джойстиками. Унікальне розташування сидінь й автоматизовані функції водіння пропонують свободу мобільності та спокій кожному. 

 • i-Road

  Блискуча інноваційна технологія Active Lean робить Toyota i-Road інтуїтивно зрозумілим та приносить задоволення від водіння, забезпечуючи при цьому зручніше пересування містом. Це допомагає одночасно зменшити трафік і забруднення.

 • T-HR3

  T-HR3 — це людиноподібний робот, що має серйозне призначення. Точно імітуючи рухи, T-HR3 допоможе лікарям та їхнім пацієнтам, уможливлюючи проведення певних процедур віддалено, у тому числі у небезпечних для життя ситуаціях.

 • E-Care

  Ще більше свободи мобільності забезпечується системою Toyota E-Care, яка пропонує віртуальні обстеження й огляди тим, у кого менше можливостей пересуватися, вирушаючи туди, де це найзручніше.

 • Kinto

  KINTO розвиває концепцію Beyond Zero ще більше. Це універсальне рішення для будь-яких потреб у мобільності: від спільного використання автомобілів до громадського транспорту, від таксі до гнучких підписок на володіння автомобілем. KINTO пропонує безпроблемну мобільність будь-де.

Кращий світ Beyond Zero

Дізнайтесь більше

Вихід за межі нульових викидів

Дізнайтесь більше

Поза межами очікувань

Дізнайтесь більше

Вихід за межі перешкод

Дізнайтесь більше

Історії за межами можливого

Дізнайтесь більше