1. Тойота в Україні
  2. Karyera v Toyota
  3. Karyerni mozhlivosti
ШВИДКІ ДІЇ

КАР’ЄРНІ МОЖЛИВОСТІ

Можливості для професійного зростання в компанії «Тойота-Україна»

Наша команда створює спільний успіх та досягає рекордних показників разом!
Процес відбору кандидатів в команду «Тойота-Україна» – це індивідуальний підхід до кожного із претендентів на відкриті вакансії в компанії, залежно від позиції, а також вмінь та досвіду потенційного співробітника.

Якщо Ви бажаєте приєднатись до нашої команди професіоналів, будь ласка, ознайомтесь з наступними кроками процесу працевлаштування.

Заявка
Надішліть нам резюме з супроводжувальним листом, заповниши форму нижче та вкажіть ті напрямки професійної діяльності, які Вас цікавлять. Як підтвердження, що ми отримали Ваш лист, на Вашу пошту буде надіслана автовідповідь.

Відбір
1. У разі наявності вакансій, що відповідають Вашим очікуванням, ми надамо Вам зворотній зв’язок та запросимо Вас до нашого офісу на співбесіду з керівником відділу.
2. В залежності від рівня та складності посади, ми запропонуємо Вам пройти відповідне тестування.

Пропозиція про працевлаштування
Фінальний кандидат, який успішно пройшов усі етапи інтерв'ю, отримає пропозицію про працевлаштування з деталізацією умов праці у нашій компанії.

Трудовій договір
Після підписання трудового договору, ми будемо раді вітати Вас в сім’ї «Тойота-Україна».

Адаптація
На цьому етапі Вас очікує найцікавіша подорож з вивчення наших бізнес-процесів, задля найшвидшого процесу інтеграції в нашу команду.Чому Toyota?

  • Ви отримаєте досвід роботи у міжнародній компанії з міжкультурними традиціями, де буде можливість долучитись до різноманітних проєктів та спробувати свої сили у цікавих та амбітних задачах.
  • Ви втілите у життя проєкти, які здивують Україну. У Toyota ми говоримо “Always a better way”. Це означає, що ми постійно впроваджуємо інновації задля створення кращої продукції та послуг. Ми прагнемо бути кращою компанією, в якій співробітники зацікавлені розвиватись. 
  • Ви станете частиною дружньої команди, яка керується принципами взаємоповаги та підтримки. Ми пишаємось тим, що наші співробітники наполегливо ідуть до своєї мети та досягають спільних результатів.
  • Ви розвинете свій професійний досвід, оскільки наш бізнес безперервно розвивається та пропонує співробітникам цікаве робоче середовище та виклики, що стимулюють.
  • Ви відвідаєте навчальні корпоративні програми та зовнішні тренінги, які допоможуть Вам розвивати професійні знання, навички та компетенції.