1. Нові автомобілі
ШВИДКІ ДІЇ

Продуманий дизайн, розумна зручність

Складані сидіння дозволяють збільшити багажний простір, а сидіння 2-го ряду з кріпленням ISOFIX забезпечують пасажирам захист та комфорт. Просунуті технології включають мультимедійну систему Toyota Pro-Touch із підтримкою Apple Carplay та Android Auto.

Замовити онлайн-консультацію

Налаштуйте простір

PROACE CITY VERSO забезпечує гнучкість розміщення пасажирів та підтримує має сидіння 2-го ряду диванного типу, що складається у пропорції 60:40 та має 3 кріплення ISOFIX. Моделі з подовженою колісною базою розміщують до 7 осіб і мають два окремих сидіння 3-го ряду, які за потреби легко демонтуються та вивільняють багажний простір.

 

Ласкаво просимо до вашої зони комфорту

Незалежно від того, за кермом ви чи пересуваєтесь як пасажир, Toyota PROACE CITY VERSO вас, безсумнівно, вразить. Зручні підлокітники на обох передніх сидіннях, багато місця для зберігання, широкі задні двері із відкидним склом для легкого доступу до багажника — все робить Toyota PROACE CITY VERSO практичним і комфортабельним. Насолоджуйтеся поїздкою в салоні, слухаючи улюблену музику через Apple CarPlay™ або Android Auto™.