1. Discover Toyota
 2. Beyond Zero
 3. Stories
ШВИДКІ ДІЇ

Історії за межами можливого

Дізнайтеся більше історій за межами можливого — від ролі технології водневих паливних елементів Toyota на суші та у воді до ролі Європейського дизайнерського центру Toyota (ED2), що формує мобільність майбутнього.
 • Розроблений на основі технології паливних елементів Toyota, модуль REXH2 човна Energy Observer є гібридним воднево-електричним елементом для безшумних подорожей океанами без жодних шкідливих викидів.

  Успішно протестований у реальних умовах відкритого моря на борту Energy Observer, REXH2 вже подолав 7 000 морських миль, включаючи трансатлантичні подорожі. Відтепер Hynova представляє REXH2 для комерційного яхтингу.

  І це лише початок. Toyota також інтегрує свою технологію паливних елементів в автобуси, вантажівки і генератори в межах місії створення глобального суспільства, де основною енергією живлення є водень.

 • 25 травня 2021 року Ейфелева вежа засвітилася зеленим. Цей колір символізує технологію водневих паливних елементів Toyota, розроблену спільно з EODev (Energy Observer Developments) і втілену в генераторі GEH2®. Це ефектне видовище, втілене в життя завдяки безвуглецевому відновлюваному водню, стало фінальним акордом заходу Paris de l'hydrogène («Париж у водні»). На ньому Toyota також продемонструвала багато інших інновацій у галузі водневих паливних елементів — від нового Mirai до силової установки для морських човнів REXH2®.

  Усі ці продукти доступні вже сьогодні. Вони допомагають підвищити поінформованість про можливості водню серед урядовців, промисловців, журналістів, покупців та широкої громадськості завдяки втіленим у них винаходам і своїй ефективності.

 • Дизайнери Toyota ED2 живуть у світі, що на п'ять-десять років випереджає сьогодення.

  Познайомтеся з Яном Картабіано, президентом провідного європейського дизайнерського центру Toyota ED2. У рамках серії документальних фільмів «За межею нуля» Ян пояснює, як його команда прискорює зміни, розробляючи провокаційні та сміливі ідеї, які не лише показують запити суспільства та навколишнього світу, а й голосно заявляють про себе. Їхні розробки стосуються використання екологічно чистих матеріалів, способу взаємодії клієнтів із продуктами, джерел живлення цих продуктів — їхні ідеї народжуються, щоб перевершити очікування Toyota та змінити світ. Кращий світ Beyond Zero.

 • Як ці фахівці думають сьогодні, так це робитиметься завтра. Гаетан та Джулі — CMF-дизайнери у ED2, європейському дизайнерському центрі Toyota. CMF розшифровується як «кольори, матеріали та оздоблення», і оскільки Toyota продовжує покращувати ефективність водіння, вони прагнуть створювати нові стильні рішення, які до того ж є екологічно чистішими. Це також стосується скорочення витрат енергії у фарбувальному цеху, пошуку матеріалів, які мають менший негативний вплив на нашу планету тощо, — вони прагнуть створити більш сталий світ і суспільство. Кращий світ Beyond Zero.
 • Омріяне майбутнє пов'язане із відновленням здоров'я нашої планети. І нас як людей.

  На думку Лорана Бузіжа, головного дизайнера зі стратегії та мобільності у європейському дизайнерському центрі Toyota ED2, те, що складає майбутнє, існує вже сьогодні. У розмові зі студентами Школи сталого дизайну в Ніцці Лоран пояснює філософію, яка лежить в основі Toyota Beyond Zero. Як мобільність може взаємодіяти з навколишнім середовищем, як вона може дати людям автономію робити те, що вони хочуть, — над цим усім працює його команда, яка виходить за рамки мислення у сфері транспортних засобів, аби створити більш сталий світ і суспільство. Кращий світ Beyond Zero.

Кращий світ Beyond Zero

Дізнайтесь більше

Вихід за межі нульових викидів

Дізнайтесь більше

Виходячи за кордони обмежень

Дізнайтесь більше

Поза межами очікувань

Дізнайтесь більше

Вихід за межі перешкод

Дізнайтесь більше