1. Discover Toyota
 2. Start your impossible
 3. Mobility
ШВИДКІ ДІЇ


СПОРТСМЕНИ  ВІДЕО  МОБІЛЬНІСТЬ

МОБІЛЬНІСТЬ

Ми віримо у світ без обмежень.

 • Показаний концепт-автомобіль. Не для продажу.

  e-Palette

  Нова послуга мобільності для всіх.

  e-Palette — це акумуляторний електромобіль (BEV) наступного покоління, розроблений спеціально для «Мобільність, як сервісу» (MaaS*). У ньому застосовано такі технології: електрифікація, підключене й автоматизоване водіння. Серед послуг, які надає e-Palette для підтримки життя клієнтів, налічуються перевезення і торгівля.

  *Поєднання термінів «автономний» та «мобільність як сервіс» описує сервіси мобільності Toyota, для яких використано безпілотні автомобілі.

 • Показаний прототип. Не для продажу.

  T-TR1

  Роботи віртуальної мобільності, які розширюють людські можливості.

  Концептуальний робот Toyota T-TR1 демонструє потенціал віртуальної мобільності, а також те, як робототехніка посилює людську здатність підтримувати зв'язок між різними людьми та місцями.

 • Показаний концепт-автомобіль. Не для продажу.

  LQ

  Формує емоційний зв’язок з водієм.

  LQ – це концептуальний автомобіль, який підтримує передові технології для створення емоційного зв’язку між автомобілем і водієм, дотримуючись девізу «Навчайся, зростай, люби». LQ оснащений функцією автоматичного водіння та Yui, потужним інтерактивним помічником на базі штучного інтелекту, який адаптується під кожного водія для забезпечення максимальної мобільності. Toyota сподівається, що ці інновації будуть використані при розробці майбутніх автомобілів, які зміцнять зв’язок між машиною та водієм.

 • Показаний прототип. Не для продажу.

  T-HR3

  Чуйна та дистанційно керована робототехніка.

  Розроблений для імітації м'яких людських рухів, T-HR3 допомагає підвищити рівень мобільності людей у їхніх будинках або ж розширити можливості та безпеку працівників на робочому місці.

 • Показаний концепт-автомобіль. 

  Mirai

  Електромобіль на паливних елементах наступного покоління з нульовим рівнем викидів.

  Повністю переосмислений Toyota Mirai є важливим кроком вперед для електромобілів на паливних елементах (FCEV), демонструючи усі переваги водню як пального.

 • Показаний прототип. 

  Водневий міський електробус Sora

  Комфортабельний та екологічний.

  Автобус Sora, який забезпечує максимальний комфорт при перевезенні пасажирів та нульовий рівень викидів у атмосферу. Назва Sora – це акронім слів Sky (небо), Ocean (океан), River (річка), Air (повітря), що символізує колообіг води у природі.

 • Показаний прототип. Не для продажу.

  Робот C+walk T

  Помічник, який спрощує пересування.

  Стильний робот C+Walk T розроблений для допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями жити легше та безпечніше. Електричний, компактний та маневрений робот щомиті готовий до роботи.

 • Показаний прототип. Не для продажу.

  Робот Micro Palette

  Одухотворений робот для доставки.

  Цей маленький автономний робот створений для грандіозних справ. Micro Palette здійснює зручну доставку посилок від дверей до дверей і допомагає переміщати складські запаси "усміхаючись". "Людяність" — невід'ємна складова поведінки робота, завдяки якій доставка перебігає душевно та приносить клієнтам справжнє задоволення.