1. Discover Toyota
  2. Gazoo racing
  3. GR 86
ШВИДКІ ДІЇ

Повністю нова Toyota GR86

Віднайдіть свою путь

Представляємо повністю новий GR86 — ключ до захопливого світу GR.


Модель GR86 як втілення духу культових спортивних автомобілів Toyota, зокрема 2000GT та AE86, — одна з останніх у своєму роді. Чутливість, прудкість і краса моделі створювалися через призму нашого досвіду в галузі автоспорту. Саме тому водії переживають унікальні враження, які покликані приносити чисте задоволення від водіння.

Бажаєте віднайти свою путь?

Зареєструйтеся, щоб дізнатися більше

Вища потужність, ширша усмішка

Модель GR86 увібрала все те, що робило керування GT86 дійсно захопливим, і відтепер викликає ще яскравіші емоції. Витончений кузов поєднав у собі легкі матеріали, як-от алюмінієвий дах, зі справжньою аеродинамікою автоспорту для найкращої у своєму класі керованості та стійкості. У поєднанні з новим легким опозитним 2,4-літровим чотирициліндровим двигуном GR86 гарантує надзвичайну продуктивність та усмішку на вашому обличчі.

Аналогові відчуття у цифровому світі


Обираючи GR86, водії отримують спортивний автомобіль, вірний своїй будові з переднім розташуванням двигуна та заднім приводом. Крім ідеально збалансованого розподілу ваги, автомобіль має низький центр тяжіння для більшої маневреності на поворотах і збільшену на 50% жорсткість на кручення порівняно з попередником.

Який результат такої будови?

Чітке керування, точний відгук і ще приємніші враження під час руху, коли кожна ваша дія чи елемент дороги — це нагорода для відчуттів.

 ГАЛЕРЕЯ GR86  

Повністю новий GR86 був представлений на відомому Фестивалі швидкості у Гудвуді. Переглядайте знімки динамічного дизайну моделі в галереї зображень.