1. Discover Toyota
  2. Gazoo racing
  3. Toyota GR Supra
ШВИДКІ ДІЇ

GR SUPRA

Ексклюзивна лінійка спортивних автомобілів

Нова модель GR Supra Jarama Racetrack Edition

Модель GR Supra Jarama Racetrack Edition, виконана у відтінку Horizon Blue Metallic, вражає з першого погляду. 19-дюймові чорні матові легкосплавні диски та чорні кришки бічних дзеркал надають ще більше харизматичності цьому породистому автомобілю, натхненому автоспортом. У Європі лімітована лінійка налічуватиме 90 екземплярів. Модель вдало поєднує ексклюзивний стиль із разючим трилітровим двигуном із турбонаддувом.

ВИР ПОЧУТТІВ

Розміщений спереду шестициліндровий двигун Toyota GR Supra розроблений, аби вражати водіїв. Удома, в місті або на трасі — цей високопродуктивний спортивний автомобіль розвиває 340 к.с. завдяки трилітровому двигуну з турбонаддувом, плавно набираючи потужність і надаючи миттєвий відгук водієві.

 

ДНК ПЕРЕГОНІВ

Від появи виконаного на замовлення індивідуального перегонового автомобіля GT4 до впливу на перегонників сьогодні та в минулому — ДНК перегонів Toyota GR Supra пронизує кожну її клітину.

 

 

 

ІСТОРІЯ МОДЕЛІ

Supra — певно, найвідоміший спортивний автомобіль Toyota. Завдяки легендарній спадщині, як-от неперевершеній моделі Toyota 2000GT 60-х років, а також її ролі в кіно та масовій культурі, Supra надихала людей різних поколінь у всьому світі.