1. Discover Toyota
 2. Навколишнє середовище
 3. Krasshe povitrya
ШВИДКІ ДІЇ

Краще повітря

Створення екологічно чистих автомобілів для світу

Як один з провідних світових автовиробників TOYOTA вкрай серйозно ставиться до обов'язку допомагати у захисті довкілля. Це означає створення транспортних засобів з мінімальним впливом на світ навколо нас. Це стосується не лише характеристик роботи автомобілів; TOYOTA вважає, що важливо також знайти більш чисті, сталі способи виготовлення та поводження із відпрацьованими одиницями.

 • Десятиріччями TOYOTA досліджує шляхи створення та удосконалення екологічних автомобілів, внаслідок чого з'явився гібридний автомобіль, який вже довів свою цінність у скороченні викидів парникових газів. TOYOTA все ще продовжує працювати в цьому напрямку, плануючи скоротити викиди CO2 від автомобілів на 90% до 2050 року у порівнянні з показниками 2010 року.

  Проте мова йде не лише про скорочення викидів CO2. TOYOTA поділяє занепокоєння урядів та споживачів у всьому світі щодо якості повітря та продовжує інвестувати у пошук шляхів зменшення викидів, що безпосередньо впливають на здоров'я людей, такі як оксиди азоту (NOx) та ультрадисперсні частинки (PM).

 • TOYOTA MOTOR EUROPE оголосили про амбітні плани скоротити викиди CO2 від транспортних засобів (від баку до колеса) на 90% до 2050 року.

ПРАВИЛЬНИЙ АВТОМОБІЛЬ, У ПОТРІБНОМУ МІСЦІ, У ПОТРІБНИЙ ЧАС

 • У всьому світі люди використовують різні типи транспортних засобів, залежно від свого способу життя. Деяких влаштовує маленька машина для коротких міських подорожей, тоді як інші вимагають більшого і потужного автомобіля для регулярних тривалих поїздок. Тому ми вважаємо, що немає єдиного рішення, коли мова йде про створення найсучаснішого екологічного автомобіля. У процесі розробки гібриду TOYOTA створила низьковуглецеву технологію, яку можна використати для задоволення цих різних вимог.

 • З того часу як з кінця 19-го століття на транспортних засобах почали застосовувати двигун внутрішнього згоряння, вони в основному використовували паливо з горючих корисних копалин, яке спричиняє викиди CO2 і сприяє глобальному потеплінню. Хоча традиційні двигуни продовжуватимуть відігравати важливу роль у короткостроковій та середньостроковій перспективі, TOYOTA вивчає та розробляє альтернативні джерела, такі як біопаливо з органіки, електрика та, останнім часом, водень. За допомогою такого всеохоплюючого підходу TOYOTA прагне забезпечити кращу екологічну ефективність, створивши правильне авто в потрібному місці і у потрібний час.

"Природні ресурси обмежені. Ми повинні піклуватися про планету. Ми ще маємо передати її майбутнім поколінням".

Акіо Тойода, президент Toyota Motor Corporation

ЗНАЙОМТЕСЯ З СІМ'ЄЮ

Із появою Mirai, першого у світі серійного седана на водневих паливних елементах, асортимент новітніх альтернативних транспортних засобів продовжує зростати. В життя втілюються напрацювання дослідницької лабораторії. У асортименті TOYOTA також є електромобіль для міста, такий як прототип i-ROAD. Постійно зростає кількість гібридних автомобілів та з'явився гібрид plug-in. Разом вони формують технічну дорожню карту нашого шляху до найсучаснішого еко-автомобіля з нульовим впливом на довкілля.


 • Електромобіль

  Цей барвистий триколісний автомобіль з електроприводом використовується у пілотному проекті як складова системи громадського транспорту у Греноблі у Франції.


 • Гібрид

  Prius був першим з гібридів, який надійшов у продаж 1997 року. З тих пір кількість реалізованих транспортних засобів неухильно зростає, на сьогодні існує близько 30 різних моделей.


 • Рlug-in гібрид

  Модель гібриду з акумулятором Prius Рlug-in стала "черговим кроком" у процесі вдосконалення лінійки гібридів, запущеному у 2012 році за результатами трирічної дослідницької програми в Страсбурзі та інших місцях по всьому світу.


 • Паливні елементи

  Mirai, представлений у Європі у 2015 році, - це перший в світі седан, який працює на водневих паливних елементах.

Складання карти шляху до сталої мобільності

 • Технологічна дорожня карта TOYOTA передбачає широкий спектр екологічних технологій, зокрема це гібрид, plug-in гібрид, електричний акумулятор та система паливних елементів. Кожна технологія наближає нас до мети створення найсучаснішого еко-автомобіля. До 2050 року ми мусимо скоротити викиди CO2 своїх продуктів на 90% у порівнянні з рівнем 2010 року. Це амбітне завдання, але ми вирішили розробляти та вдосконалювати нові технології та виводити їх на ринок, аби перевірити їхні переваги на практиці.

 • Технологія гібридного синергетичного приводу Hybrid Synergy Drive, що має численні нагороди, є основною у дорожній карті, її застосовуватимуть у всіх силових агрегатах. Проект приводу передбачає, що його легко можна адаптувати для використання в різних типах автомобілів. У plug-in гібридах він практично не змінюється, але використовується більш потужний акумулятор, який можна заряджати від зовнішнього джерела живлення. У електрокарах цей формат простіший, оскільки не використовується бензиновий двигун, лише потрібний потужнішій електромотор. У гібридах на паливних елементах бензиновий двигун замінюється набором паливних елементів, які генерують електроенергію з водневого палива, не виділяючи шкідливих вихлопних газів.

Інші способи "озеленення"


 • Біопаливо

  TOYOTA досліджує, як органічні матеріали, навіть відходи, можна використовувати у якості джерела палива для автомобілів.


 • Традиційні двигуни

  Паралельно із розробкою альтернативних силових агрегатів, TOYOTA все ще прагне зробити традиційні двигуни більш екологічно чистими.


 • Еко-водіння

  Прості зміни в стилі керування автомобілем можуть значно скоротити споживання палива та викиди, а також заощадити ваші гроші.