1. Discover Toyota
 2. Beyond Zero
 3. Corporate
ШВИДКІ ДІЇ

Уявіть вихід за межі перешкод

Ми прагнемо вийти за межі нуля щодо викидів і дійти до точки, коли наші продукти і послуги впливатимуть на суспільство лише позитивно. А це означає створення продуктів та ініціатив, що збагачують суспільство, громади і планету, на якій ми всі живемо.

Програма Toyota Environmental Challenge 2050 («Виклики, пов’язані з довкіллям») — це наше зобов’язання досягти абсолютної стійкості у всьому, що ми робимо. Ми слідуємо Цілям сталого розвитку ООН, зокрема допомагаючи збільшити кількість жінок, котрі навчаються і працюють у сфері технологій. Ми також працюємо задля досягнення мети використання водню, як пального, щоб створити суспільство, де увесь транспорт і навіть цілі міста живляться воднем. Ми уявляємо собі кращий світ — світ Beyond Zero.

 • Hydrogen Society

  Створення суспільства, де водень використовуватиметься як паливо, вже почалося завдяки водневому гібридному автомобілю Toyota Mirai. Він уже вийшов за межі можливого, оскільки викидає до атмосфери чисту водяну пару замість шкідливих викидів. Проте це лише перший крок у межах нашої місії впровадження чистої водневої енергетики в усіх аспектах суспільства. Ми прямуємо за межі нуля та створюємо тихіший транспорт, що очищує повітря під час руху, — від автобусів до човнів, від вантажівок до автонавантажувачів.

 • Woven City

  Окрім виробництва водневих транспортних засобів, ми створимо Woven City — повністю підключену екосистему, що живитиметься водневими паливними елементами. Це прототип екоміста майбутнього, де чисте паливо у великій кількості стане натхненням для наступного покоління. Woven City — це також лабораторія для майбутніх інновацій.

 • STEM для жінок заради майбутнього

  Для побудови кращого суспільства потрібно більше, ніж просто поліпшення можливостей мобільності. Наше майбутнє потребує рівності і гендерного балансу в усіх сферах, зокрема в науці, технологіях, інженерії та математиці. Саме тому Toyota пропонує менторство і навчання для молодих жінок задля їх залучення до наукових дисциплін.

 • e -Palette

  Toyota робить справжню революцію у сфері комерційного транспорту завдяки концепції e-Palette. Це величезний крок уперед для бізнесу. e-Palette — це автономний транспортний засіб, що перетворюється у мобільний простір під потреби клієнта, зокрема в перукарню, ресторан, тренажерну залу або навіть мобільний готельний номер. Можливості обмежені лише нашою уявою. e-Palette надасть підприємцям нові захопливі можливості залучення клієнтів.

 • Energy Observer

  Можливості мобільності з нульовими викидами досягають світових океанів завдяки Energy Explorer. Це новаторський човен, що працює на водневих паливних елементах за тим самим принципом, що і Toyota Mirai. Energy Explorer не лише викидає чисту водяну пару, але і генерує власне водневе паливо, застосовуючи сонячну енергію для перетворення морської води на водень.

 • Toyota Caetanobus

  Ми впроваджуємо інновації зі зменшення шкідливих викидів там, де це найбільш потрібно. Caetanobus — це автобус на водневих паливних елементах, що викидає лише водяну пару. Фактично він очищує повітря на вулицях міста, поки доставляє пасажирів до необхідної зупинки. Можливості Caetanobus крокують далі: автобус пов'язаний із міськими світлофорами, що дозволяє корегувати швидкість транспортного засобу і у такий спосіб зменшувати затори на вулицях.

 • Місячний всюдихід Jaxa

  Створений у співпраці з аерокосмічним агентством Японії, місячний всюдихід Toyota працює на водневих паливних елементах, щоб забезпечити нульові викиди і на інших планетах, принаймні, на Місяці. Місячний всюдихід Toyota Jaxa викидає лише водяну пару і здатен долати великі відстані на поверхні Місяця без жодного негативного впливу на довкілля та місцеву екосистему.

 • Програма Environmental Challenge 2050

  Toyota є глобальною компанією і бере відповідальність за свої дії. Ми плануємо розширити можливості нашої програми з досягнення нульових викидів і вийти за межі нуля в майбутньому на усіх етапах постачань і в усьому, що ми робимо. Це означає конкретні зобов’язання задля того, щоб звести викиди CO2 нових транспортних засобів, побутові відходи і викиди від виробництва на заводах до нуля, а також зменшити до 2050 року використання води до мінімуму.

Кращий світ Beyond Zero

Дізнайтесь більше

Вихід за межі нульових викидів

Дізнайтесь більше

Виходячи за кордони обмежень

Дізнайтесь більше

Поза межами очікувань

Дізнайтесь більше

Історії за межами можливого

Дізнайтесь більше