1. Discover Toyota
 2. Навколишнє середовище
 3. Environmental challenge 2050
ШВИДКІ ДІЇ

Виклики Toyota щодо навколишнього середовища до 2050 року

Виклики Toyota щодо навколишнього середовища до 2050 року, оголошені 2015 року, містять шість позицій, які охоплюють усі аспекти нашого бізнесу, процес дослідження нових продуктів та технологій, а також стосуються нашої функції зі сприяння вивчення та вдосконалення навколишнього природного світу людьми та громадами.
 • Виклик 1: Зведення викидів CO2 від автомобілів до 0, шляхом виробництва автомобілів нового покоління

  Завдання виклику щодо зведення викидів CO2 від автомобілів до 0, шляхом виробництва автомобілів нового покоління - зменшити викиди CO2 нашими транспортними засобами на 90% до 2050 року у порівнянні з 2010 роком.

  Аби домогтися цього Toyota перетворює традиційні моделі на більш економічно ефективні, і сприяє розвитку транспортних засобів наступного покоління з низьким чи нульовим викидом СО2, у тому числі гібридів і гібридів з силовою установкою, електрокарів та авто на водневих паливних елементах.

  Автомобілі на більш чистих, альтернативних видах палива, можуть покращити екологічну ситуацію лише тоді, коли їх буде багато у вжитку, тож Toyota працює, аби зробити ці засоби доступними для широкого кола користувачів та стимулювати розвиток інфраструктури - зокрема, мереж заправних станцій та пунктів підзарядки.

 • Виклик 2: Зведення викидів CO2 до 0, протягом всього «життєвого циклу» автомобіля

  Стосовно виклику щодо зведення викидів CO2 до 0, протягом всього «життєвого циклу» автомобіляToyota прагне зробити більше, ніж просто усунути викиди у процесі виготовлення та експлуатації транспортних засобів

  Toyota прагне виключити викиди вуглецю у процесі виготовлення матеріалів та деталей, які використовуються, а також від логістичної діяльності та протягом утилізації і переробки автомобілів.

  Для цього Toyota має намір розробити нові проекти автомобілів, для яких потрібна сировина з меншим вмістом вуглецю та менша кількість деталей. Toyota буде ширше використовувати біоматеріали з відновлюваних джерел, що полегшить демонтаж та переробку машин.

 • Виклик 3: Зведення викидів CO2  до 0, під час виробництва автомобілів

  Автомобілі спричиняють викиди CO2 не лише тоді, коли ви керуєте ними, шкідливі речовини потрапляють у повітря ще й у процесі їхнього виробництва

  Аби допомогти стримати зміну клімату, Toyota реалізує стратегію зведення викидів СО2 до 0 під час виробництва автомобілів на заводах, зосередивши увагу на вдосконаленні технологій та переході на альтернативні джерела енергії.

  Toyota постійно проводить оптимізацію виробничих процесів, скорочуючи їх, аби утворювати менше CO2. Toyota робить наші автомобілі більш енергоефективними та облаштовує їх відновлюваними джерелами енергії, такі як сонячна енергія та вітер, а також низьковуглецевими енергоджерелами, такі як воднева енергія.

 • Виклик 4: Мінімізація та оптимізація використання водних ресурсів

  Світові потреби у водних ресурсах швидко зростають, тому життєво необхідно зменшувати їхні витрати у процесі виробництва продуктів, а використаний ресурс максимально переробляти.

  Toyota починає збирати дощову воду на своїх виробничих майданчиках, щоб скоротити споживання підземних вод. Всі способи очищення води, дають можливість використати її повторно або безпечно повернути у місцеву мережу постачання.

  Оскільки водне середовище значно відрізняється в залежності від регіону, де ми працюємо, наші заходи відповідають місцевій специфіці і потребам.

 • Виклик 5: Створення системи та культури вторинної переробки ресурсів

  Збільшення населення на планеті, ріст економіки та прагнення людства до більшого комфорту у повсякденному житті призводять до зростання споживання природних ресурсів та збільшення відходів.

  Toyota прагне допомогти розвиткові культури вторинної переробки ресурсів, працюючи в чотирьох ключових напрямках: ширше застосування екологічно чистих матеріалів; проектування та використання більш довговічних деталей; розробка більш ефективних та довершених технологій переробки; і використання максимуму матеріалів, отриманих після утилізації автомобіля, для створення нових авто.

  Toyota має більш ніж 40-річний досвід генерування ідей та впровадження інновацій у цій галузі і прагне досягти ще кращих результатів у майбутньому.

   

 • Виклик 6: Життя в гармонії з природою

  Щоб зберегти та покращити своє співіснування з природою, нам потрібно охороняти наші ліси та інші багаті екосистеми.

  Toyota здійснює проекти - великі та малі - у всьому світі на всіх рівнях для досягнення мети зі збагачення життя громад, організовуючи відновлення лісів і висадку дерев, створюючи зелені масиви у містах та реалізуючи інші екологічні ініціативи на своїх власних майданчиках й поза ними.

  Toyota буде використовувати напрацьовані знання для активної участі у покращенні екологічної освіти та підвищенні обізнаності громадськості, аби допомогти побудувати суспільство, в якому люди живуть у гармонії зі світом природи.