1. Owners
  2. Parts & Accessories
  3. Оригінальне масло Toyota
ШВИДКІ ДІЇ

Оригінальні мастильні матеріали Toyota: заміни вигідно в офіційних дилерських центрах

Головне призначення мастильних матеріалів — зменшувати знос деталей і скорочувати витрати енергії на тертя. Проте слід пам’ятати, що матеріали потрібно регулярно замінювати, щоб забезпечити тривалу експлуатацію автомобіля і поліпшити його характеристики.

Обирайте тільки оригінальну продукцію

Під час вибору мастильних матеріалів необхідно звертати особливу увагу на їхню якість. На жаль, на ринку часто трапляються підробки, які лише зовні нагадують оригінальну продукцію. Через неякісні мастильні матеріали компоненти автомобіля можуть зношуватися швидше, що може становити загрозу для водія та пасажирів.

Toyota Genuine Motor Oil

Компанія Toyota піклується про якість своєї продукції та комфорт споживачів. Оригінальні мастильні матеріали Toyota Genuine Motor Oil відповідають усім вимогам виробника і забезпечують оптимальні функціональні характеристики.

В офіційних дилерських центрах Toyota можна замінити мастильні матеріали. Високоякісна оригінальна продукція дозволить запобігти корозії, ефективно охолодити двигун і оптимізувати термодинамічні характеристики автомобіля.

Масляний фільтр Toyota забезпечує очищення масла, що постачається до рухомих елементів двигуна. На відміну від підробленої продукції, однією з головних характеристик оригінального фільтра є герметичність. Неякісні матеріали, які використовують фальсифікатори, можуть призвести до витоку масла.

У продукції Toyota також є запобіжний клапан, завдяки якому масло потрапляє у двигун навіть при сильному забрудненні фільтра. У підробленому фільтрі такий клапан не завжди є в наявності, що може спричинити вихід з ладу двигуна.

Вартість продукції

Toyota дбає про своїх клієнтів, пропонуючи вигідно замінити оригінальне моторне мастило 5W-30 Premium Fuel Economy.

 

375 грн. / л. *

 

Замінити масло
01

Обирайте оригінальні запчастини та мастильні матеріали для обслуговування вашого автомобіля. Купуючи їх у дилерських центрах Toyota, ви уникаєте ризику придбання фальсифікату, оскільки вся продукція постачається безпосередньо від виробника.
02

Не заощаджуйте на якості деталей, що слугують запорукою комфортного керування і задоволення від користування вашою Toyota.
03

Дотримуйтеся рекомендацій виробника щодо експлуатації та регламенту технічного обслуговування автомобіля.
oil-image1 oil-image2 oil-image3

Пам’ятайте, що оригінальна продукція забезпечить ефективну роботу автомобілів і допоможе зекономити витрати на ремонт. Ми піклуємось про вашу Toyota, як про свою.

*Ціна, яку дилерам рекомендовано не перевищувати, діє з 01.01.2024 - 01.07.2024 в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні, за умови замовлення робіт із заміни моторного мастила (у складі вартості таких робіт). Не є офертою. Рекомендована ціна вказана з урахуванням ПДВ (20%), без врахування вартості робіт із заміни масла, а також спеціальних пропозицій, які можуть діяти на момент придбання продукції у дилерському центрі. Інформація може не бути остаточною і підлягає уточненню в офіційному дилерському центрі Toyota

* За додатковою інформацією щодо характеристик оригінальних мастильних матеріалів Toyota, включно з цінами, звертайтеся, будь ласка, до офіційних дилерів Toyota в Україні.