1. Нові автомобілі
 2. Toyota C-HR
ШВИДКІ ДІЇ

Виняткові функції включено до стандартної комплектації

Створений для міста та за його межами, Toyota C-HR може похвалитися приголомшливими базовими характеристиками. Він готовий до будь-чого.

arrow right
arrow left
 • Концепт-кар на дорозі

  Сміливий, але компактний — його неможливо забути

 • Персоналізований досвід користувача

  Персоналізований користувацький досвід під Ваш стиль

 • Екологічний першопроходець

  Гібрид, дружній до довкілля

 • Електрифікований і повний енергії

  Продуктивність та виняткова маневровість

 • Інноваційні технології безпеки

  Комплексні системи безпеки допомагають забезпечити безпеку вам та іншим людям.

 • Розмір, що підходить для міста

  Д: 4 362 мм. Ш: 1 832 мм. В: 1 564 мм.

 • Просторий салон для урбаністичного способу життя

  Складіть задні сидіння, щоб збільшити об'єм багажника до 1 076 м3 (VDA).

 • Комплексна гарантія, повний захист

  У наших руках ваш Toyota C‑HR у безпеці.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/grade-selector/ua/uk?modelId=6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8&=&utm_campaign=C-HR&utm_source=DV360_somplo&utm_medium=CPM

Forced client side injection based on cached strategy

 • Гібрид 2.0 +AWD-i

  Потужність
  197 к.с.
  Прискорення від 0 до 100 км/г
  7.9-8.1 с
 • Гібрид 1.8

  Потужність
  140 к.с
  Прискорення від 0 до 100 км/г
  9.9 с

Розповсюджені запитання    

Електроенергія: відповіді на ваші запитання

Toyota розпочала гібридну революцію понад 25 років тому та продовжує рухатися до створення світу з меншими викидами. Гібриди поєднують електропривод із потужним бензиновим двигуном для кращої продуктивності та зручності.

Плавно перемикаючись між двигуном внутрішнього згорання й електроприводом, гібридні автомобілі мають два джерела енергії: бензиновий двигун та електродвигун.

Гібриди можуть застосовувати електричну енергію, щоб стартувати з місця і рухатися зі швидкістю 50 км/год. Оскільки більшість гібридів Toyota є самозарядними, розряджений акумулятор заряджається автоматично від надлишкової потужності двигуна.

Гібриди оснащені новаторською технологією для само зарядки акумулятора. Вони відомі як «гібридно-електричні» автомобілі, оскільки мають два джерела енергії. Це означає, що, на відміну від суто електричних транспортних засобів і плагін гібридів, їх не потрібно підключати до розетки для зарядки акумулятора.

Новаторська технологія акумулятора в Toyota Гібрид розроблена так, щоб забезпечувати роботу протягом усього терміну експлуатації автомобіля. Фактично, деякі механічні елементи, такі як зчеплення, генератор і стартер, не використовуються, що ще більше зменшує ризик непередбачуваних витрат у майбутньому. До того ж на всі гібридні компоненти, включно з гібридною батареєю, надається гарантія на 5 років/пробіг 100 000 км*. *Залежно від того, що станеться раніше.

Є три типи гібридів: «м’який гібрид», повністю гібридний автомобіль, плагін гібрид. «М’які гібриди» застосовують електричні двигуни лише для того, щоб підтримати двигун під час прискорення і руху на визначеній швидкості, оскільки електродвигун не може живити автомобіль самостійно. У повністю гібридному автомобілі чи самозарядному Toyota Гібрид можна насолоджуватися чистою електричною енергією протягом 80% подорожей містом із крейсерською швидкістю до 50 км/год. Плагін гібриди працюють так само як і гібриди, проте мають більшу місткість акумулятора для кращої електричної продуктивності.