1. Owners
 2. Maintenance, Servicing, MOT
 3. Hybrid Service
ШВИДКІ ДІЇ

Сервіс гібридних автомобілів Toyota

Понад 10 мільйонів водіїв у світі обирають гібридні автомобілі Toyota. Щоб гарантувати якнайкращий досвід обслуговування вашого гібридного автомобіля, довіртеся професіоналам у сфері гібридних технологій з багаторічним досвідом роботи. Обирайте якість та цінність сервісу гібридних автомобілів.

Сервіс гібридних автомобілів Toyota

 • Ми обираємо досвід

  Завдяки 20-річному досвіду розробки та впровадження інновацій Toyota з гордістю позиціює себе серед лідерів гібридних автомобільних технологій. Інженери Toyota спроєктували та створили Ваш гібрид. Саме тому вибір сервісу Toyota для Вашого автомобіля – це вибір експертів, які підтримуватимуть роботу гібридної системи протягом тривалого періоду.

 • Ми обираємо якість

  У рамках обслуговування гібридних автомобілів Toyota передбачено щорічну перевірку Hybrid Health Check. Майстри офіційного дилерського центру Toyota перевіряють гібридну систему Вашого автомобіля й складають звіт про її стан. З чого складається Hybrid Health Check

 • Ми обираємо цінність

  Коли Ви обираєте сервіс гібридних автомобілів Toyota то отримуєте ті самі цінності та ефективність, що й від свого гібрида. Завдяки деталям, що можуть менше зношуватись, як наприклад, гальмівні колодки, завдяки перевагам рекуперативного гальмування гібрида, та меншій кількості компонентів, що потребують регулярної заміни, витрати на технічне обслуговування гібридів можуть бути значно мінімізовані. Коли Ви поєднаєте доступні послуги, оптимальні витрати на обслуговування та неперевершену якість Toyota, то побачите, що гібридні системи Toyota виправдовують вартість.

 • Hybrid Health Check

  • Крок 1. Діагностична перевірка гібридної системи.
  • Крок 2. Перевірка стану високовольтної батареї.
  • Крок 3. Перевірка ізоляції високовольтної батареї.
  • Крок 4. Перевірка заряджання високовольтної батареї.
  • Крок 5. Перевірка системи охолодження двигуна та інвертора.

 • Перевірка гібридної системи Hybrid Health Check направлена на те, щоб після її проведення Ваш автомобіль справно працював протягом наступного року або 15 000 км. Toyota є новатором гібридних автомобільних технологій та готує сертифікованих механіків, що мають відповідні навички та обслуговують автомобіль на високопрофесійному рівні.

Ні, витрати на технічне обслуговування гібридних автомобілів близькі з обслуговуванням звичайних автомобілів. Деякі запчастини, наприклад, гальмівні колодки, можуть по факту навіть менше зношуватися завдяки перевагам рекуперативного гальмування гібрида.

Компоненти гібридної системи Toyota мають гарантію справної роботи протягом 5 років або 100 000 км (залежно від того, що настане раніше)*, при цьому їх подальший можливий строк служби Виробником не обмежується.

Високовольтна батарея гібридної системи Toyota ніколи не розряджається повністю, оскільки вона постійно підзаряджається під час руху. Інтелектуальна система управління постійно контролює бензиновий двигун та акумулятор, перемикаючись між ними у разі необхідності.

Коли Ви відвідуєте офіційний дилерський центр Toyota, Ви можете упевнитися, що наші досвідчені майстри застосовують новітні технології та оригінальні запчастини Toyota для перевірки та ремонту Вашого автомобіля. При цьому застосовуються ті самі стандарти, як і під час виробництва на заводі. Ваша безпека та задоволеність є нашими пріоритетом.

Коли Ви відвідуєте офіційний дилерський центр Toyota, Ви можете упевнитися, що наші досвідчені майстри застосовують новітні технології та оригінальні запчастини Toyota для перевірки та ремонту Вашого автомобіля. При цьому застосовуються ті самі стандарти, як і під час виробництва на заводі. Ваша безпека та задоволеність є нашими пріоритетом.

При проходженні технічного обслуговування в офіційного дилера Toyota, можете бути певні: його фахівці докладуть максимум зусиль, щоб Вашому автомобілю було надано обслуговування найвищого рівня. Майстри офіційних дилерських центрів використовують оригінальні запчастини Toyota, розроблені та спеціально підібрані для вашого гібрида – від батареї до гальмівних колодок.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ