1. Discover Toyota
  2. Toyota Safety Sense
ШВИДКІ ДІЇ

Toyota Safety Sense

З вами для безпечнішої подорожі

Toyota Safety Sense — це набір систем, покликаних допомогти вам і зробити керування безпечнішим, незалежно від того, знаходитеся ви в місті, на автомагістралі або паркувальному майданчику. Toyota Safety Sense подбає про те, щоб ви завжди були у надійних руках. Ці системи допомагають захистити не лише вас і ваших пасажирів, а й інших учасників дорожнього руху. Все це є частиною відданості Toyota безпеці дорожнього руху та нашої місії залишити дорожньо-транспортні аварії у минулому.

Система запобігання зіткненням (PCS)

Наша система запобігання зіткненням може виявити загрозу та допомогти уникнути зіткнення з іншими транспортними засобами, пішоходами та велосипедистами. Вона сповіщає водія про небезпеку за допомогою звукових і візуальних попереджень, а також допомагає під час гальмування. Якщо водій не встигає вчасно загальмувати, вона активується автоматично, щоб запобігти зіткненню або його пом’якшити. Система здатна розпізнавати інші автомобілі, пішоходів, велосипедистів, мотоцикли. До того ж доступні функції запобігання зіткненням на перехрестях, допомога в екстреному кермуванні під час поворотів на перехрестях, виконанні маневрів ухилення.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Система розпізнавання дорожніх знаків

Система розпізнавання дорожніх знаків відстежує дорожні знаки попереду, відображаючи на дисплеї корисну інформацію, таку як обмеження швидкості або заборона обгону. Система також забезпечує візуальне і звукове попередження, якщо водій не дотримується вказівок на дорожньому знаку.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Адаптивний круїз-контроль (ACC)

Ця система утримує вас на мінімальній заданій відстані від автомобіля попереду. Якщо відстань скоротиться, система зменшить швидкість, а у разі потреби задіє гальма й активує стоп-сигнали. Якщо ваш автомобіль оснащений системою розпізнавання дорожніх знаків (RSA), ACC зрозуміє показники обмеження швидкості на маршруті та запропонує необхідні коригування.

Дізнайтесь більше Opens in new window

Система допомоги у визначенні смуги руху (LTA)

Система допомоги у визначенні смуги руху розроблена, щоб зробити водіння автомагістралями безпечнішим. Вона допомагає утримувати транспортний засіб у центрі смуги руху, якщо ви з’їжджаєте з неї, а також у кермуванні для виправлення курсу автомобіля.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Система автоматичного дальнього світла (AHB)

Система автоматичного дальнього світла виявляє фари на дорозі попереду. Так, вона автоматично вимикає фари дальнього світла і вмикає ближнє світло. Коли автомобіль минає зустрічний транспортний засіб, система автоматично перемикається на дальнє світло. Це гарантує безпечніший рух уночі для вас та інших учасників дорожнього руху.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Система аварійної зупинки (EDSS)

Якщо протягом деякого часу водій не виконує жодних дій, пролунає звуковий попереджувальний сигнал. Якщо водій не реагує, автомобіль автоматично сповільнюється та зупиняється, не залишаючи смуги руху. Аварійні вогні увімкнуться, аби попередити інших учасників дорожнього руху, а двері відчиняться для забезпечення легкого доступу для екстрених служб.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Проактивна система допомоги при водінні — допомога при гальмуванні (DA)

Ця система забезпечує плавне сповільнення при відпусканні педалі акселератора під час наближення до транспортного засобу, що рухається попереду.

Система придушення прискорення при русі на низькій швидкості

Якщо під час руху на низькій швидкості сильно натиснути на педаль акселератора перед перешкодами, зокрема іншим транспортним засобом, велосипедистом або пішоходом, система придушить різке прискорення, щоб мінімізувати ризики зіткнень.

ДОПОМОГА ПРИ ПАРКУВАННІ

Монітор панорамного огляду (PVM)

Паркування — це легко і безпечно з системою, що об’єднує зображення з чотирьох камер для майже 360° огляду навколо автомобіля.

Система сповіщення про перехресний рух позаду з автоматичним гальмуванням (RCTAB)

Коли ви виїжджаєте з паркувального місця заднім ходом, система сповістить вас про будь-який транспортний засіб, що наближається зліва або справа, а також застосує гальма, щоб уникнути зіткнень.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Інтелектуальний датчик дорожнього просвіту (ICS)

Інтелектуальна за назвою та функціями, ця система попереджає водія про перешкоди попереду або позаду автомобіля, а також автоматично вмикає гальмування, щоб запобігти зіткненням.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Система безпечного виходу (SEA)

Система використовує радар сліпих зон, аби допомогти водієві уникнути зіткнення відчинених дверей або пасажирів, що виходять, із автомобілями чи велосипедистами, які наближаються ззаду. Якщо система визначає, що існує ймовірність зіткнення, індикатор у зовнішньому дзеркалі загоряється, а індикатор на багатофункціональному інформаційному дисплеї і звуковий сигнал попереджає пасажирів.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Система нагадування про задні сидіння (RSRS)

Ця система попереджає водія, якщо на задньому сидінні залишилися пасажири чи предмети. Спочатку сповіщення з’являється на цифровому комбінованому лічильнику. Потім, коли ви вже покинули автомобіль і замкнули його, вмикається аварійна сигналізація чи/або аварійні вогні залежно від моделі.

ДОПОМОГА ВОДІЮ

Монітор сліпих зон (BSM)

Наша система моніторингу сліпих зон попереджає водія про будь-які транспортні засоби, які він міг не побачити у бічних дзеркалах. Це особливо корисно під час обгону.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Система адаптивного дальнього світла (AHS)

Ця система гарантує найкращу видимість для всіх учасників дорожнього руху при водінні вночі. Вона автоматично оптимізує освітлення від фар, затемнюючи область зустрічного руху, щоб фари дальнього світла не засліплювали інших водіїв і водночас чудово освітлювали дорогу.
Дізнайтесь більше Opens in new window

Камера спостереження за станом водія (DMC)

Ця система застосовує камеру під кермом, щоб стежити за пильністю і станом водія. Якщо система розпізнає незвичний стан, зокрема втому, вона надішле сповіщення. Ці дані застосовуються для поліпшення ефективності системи аварійної зупинки (EDSS) завдяки виявленню неуважності на ранніх стадіях.

Будь ласка, зверніть увагу, що перелічені тут функції не є вичерпними.
Доступність деяких функцій може відрізнятися залежно від країни, моделі автомобіля та комплектації.
Системи працюють у межах експлуатаційних умов і їх обмежень. 
Водії завжди несуть відповідальність за безпеку кермування.
Завжди звертайтеся до посібника користувача, щоб отримати додаткову інформацію.