1. Owners
  2. Parts & Accessories
  3. Protect
ШВИДКІ ДІЇ

Toyota Protect

Високотехнологічний засіб для захисту поверхонь

Лінія Toyota ProTect складається із трьох окремих продуктів, що захищають різні частини транспортного засобу:

  • Засіб для тривалого захисту кузова — це не восковий чи полімерний герметик, а передова спеціальна технологія на основі кремнію, яка формує молекулярний зв’язок із поверхнями, на яких її застосовано; вона стійка до забруднень, впливів погодних умов, автотранспортних викидів, забруднень тваринного походження тощо. 
  • Засіб для захисту легкосплавних дисків — нагріті до високих температур (до 400°C) частинки пилу на гальмах не проникнуть через поверхню легкосплавного диска, захищеного цим засобом, що дозволить легко змити увесь осілий пил водою. 
  • Засіб для захисту тканин — базується на використанні високотехнологічного полімеру (PTFE). Його можна застосовувати до тканинних поверхонь салону автомобіля (не шкіряних); він надає стійкості до щоденних забруднень, забезпечуючи власнику автомобіля можливість просто витерти бруд з тканини, після чого не залишається жодної плями.


Досягнення сучасної науки


Ця технологія розроблена, випробувана та схвалена як оригінальний продукт Toyota у Японії компанією Toyota Motor Corporation та її багаторічним партнером у хімічній галузі, компанією Three Bond Co. Ltd. Japan. Технологія, що використовується в Toyota ProTect, вперше була створена в NASA (Національному управлінні США з аеронавтики та дослідження космічного простору) як засіб покриття супутників та параболічних тарілок. Продажі у Японії та на Тайвані відзначаються неабияким успіхом, що спонукало вихід продукту на європейський ринок.

FAQS

Під час миття автомобіля не потрібно використовувати поліроль, віск або будь-який інший засіб, крім м’якого шампуню або концентрату для миття автомобіля.

Так, його можна професійно застосувати до нових або вживаних транспортних засобів.

Так, на Toyota ProTect це не вплине.

Добре обладнана  мийка автомобіля жодним чином не пошкодить Toyota ProTect.

Так, Toyota ProTect дуже ефективно протистоїть мийним засобам.

Будь-який якісний автомобільний шампунь підходить для очищення автомобілів, оброблених ProTect, якщо він не містить воску.

Ваш уповноважений дилер Toyota може відновити ProTect на всіх відновлених частинах автомобіля.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ