1. Discover Toyota
  2. Новини
  3. 2018
  4. 6-th-national-dream-car-art-contest
ШВИДКІ ДІЇ

Шостий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018».

06 березня 2018 року


На офіційному сайті конкурсу буде оголошено імена переможців Шостого національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018», який проходив із 11 грудня 2017 року по 11 лютого 2018 року в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні.


Переможців конкурсу «Автомобіль твоєї мрії» обере професійне журі, до складу якого ввійшли провідні художники, арт-діячі, галеристи України та куратори міжнародних культурних заходів.

Конкурс відбувся серед дітей віком до 15 років у таких вікових категоріях:

  •  1 категорія — діти віком до 7 років включно; 
  •  2 категорія — діти віком від 8 до 11 років; 
  •  3 категорія — діти віком від 12 до 15 років.

У кожній віковій категорії буде оголошено по три переможці, які отримають цінні призи:

  • 1 місце в кожній віковій категорії — 3D-принтер; 
  • 2 місце в кожній віковій категорії — планшет;
  • 3 місце в кожній віковій категорії — набір 3D-маркерів.


Роботи переможців українського конкурсу подаються до участі у світовому конкурсі, що відбудеться у травні 2018 року в Японії. Головний приз світового конкурсу — подорож переможця разом з одним із батьків або іншим законним представником на офіційну церемонію нагородження Всесвітнього конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії — 2018» до Японії, яка відбудеться у серпні 2018 року. Імена переможців Всесвітнього конкурсу буде оголошено на сайті www.dreamcar.toyota.ua в серпні 2018 року.

Організатором Національного конкурсу дитячого малюнку «Автомобіль твоєї мрії — 2018» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні, ПІІ «Тойота-Україна».

Ознайомитися з правилами конкурсу, завантажити форму заявки та анкету для участі можна на сайті: http://www.dreamcar.toyota.ua або отримати інформацію в офіційних дилерів Toyota