1. Discover Toyota
 2. Start your impossible
 3. Videos
 4. BEAUTIFUL MOVEMENT
ШВИДКІ ДІЇСПОРТСМЕНИ      ВІДЕО        МОБІЛЬНІСТЬ

РУХ, ЩО РОБИТЬ

НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВИМ.

 • РУХ, ЩО РОБИТЬ

  НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВИМ

 • Рух є невід’ємною частиною людського життя. Від нього так багато залежить у нашому житті. Але у будь-який момент на нашому шляху можуть з’явитися перепони або ми можемо втратити здатність рухатися. Toyota вірить у те, що сьогоднішнє неможливе може стати можливим завтра, якщо розкривати весь потенціал людського духу за допомогою руху і мобільності. Для кожного. Адже якщо люди будуть рухатися вільно та на повну до мрій, усе людство зможе рухатися вперед разом.

РУХАЮЧИСЬ ВІД ТОГО, КИМ ВИ Є, ДО ТОГО, КИМ СТАНЕТЕ.

 • УПЕРЕД ДО МЕДАЛЕЙ

 • Рухаючись уперед, щоб досягти неможливого.

  Спортсмени глобальної команди Toyota, Синтія Аппіа та Зебастіан Модін, ніколи не дозволяли неможливому ставати на їхньому шляху. Від подолання невпевненості у собі і стереотипів, щоб стати пілотами-бобслеїстами світового рівня, до втілення мрії про паралімпійські перегони на лижах, вони ніколи не переставали вірити у те, ким стануть. І ви теж можете.

 • СВОБОДА РУХУ. ДЛЯ ВСІХ.

 • Toyota створює кращий світ завдяки мобільності.

  Ми віримо у розкриття людського потенціалу завдяки силі руху. Тому ми взяли зобов’язання допомагати людям в усьому світі робити кроки до їхніх мрій за допомогою технологій мобільності. Незважаючи на те, чи ви йдете на заняття танцями, як парабалерина Полліанна Гоуп, або просто рухаєтеся у повсякденному житті, ми доставимо вас туди, куди потрібно, щоб досягти неможливого.