1. Discover Toyota
 2. Start your impossible
 3. Videos
 4. DOORS
ШВИДКІ ДІЇ
СПОРТСМЕНИ      ВІДЕО        МОБІЛЬНІСТЬ

ДВЕРІ

Вихід за межі розпочинається із віри у себе.

 • Навіть якщо це здається неможливим,

  РУХАЙТЕСЯ

  ВПЕРЕД

 • У всіх нас є одна спільна риса, навіть із найкращими спортсменами у світі, — це наша здатність відкривати двері неможливого. Вам просто потрібно вірити у себе. Вони вірили, що матимуть змогу підкорити спортивні вершини. Ви можете вірити в те, що здатні змінити світ за допомогою науки або просто пробігти свій перший півмарафон. Яке б неможливе ви не обрали, ви можете туди дістатися. Просто потрібна мужність, аби зробити перший крок.

ОДИН КРОК. БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ.

 • МРІЇ

  ПРО ЗОЛОТО

 • Відчинення дверей до олімпійського золота починається з мрії.

  Ніхто не народжується олімпійцем. Джанін Флок вирішила зробити своє неможливе можливим. Спочатку вона уявила собі, як змагається на очах у всього світу, представляючи свою країну, а потім, набравшись сміливості, зробила перший крок. Іноді початок здається найскладнішою частиною шляху. Проте щойно ми наберемося сміливості, ми всі зможемо зробити наше неможливе можливим.

 • ДОСТАВИМО ВАС

  ДО ЦІЛІ В

  НАЙЕКОЛОГІЧНІШИЙ СПОСІБ

 • Мобільність, створена для вас і матері-землі.

  Toyota вірить у можливість відчинити двері у новий, чистіший світ, за допомогою мобільності для всіх. Ось чому ми розробили автомобіль Mirai, автобус Sora та багатофункціональний транспортний засіб e-Palette, які працюють на водні й електроенергії. Ви можете продовжувати рухатися до свого неможливого, дихаючи легко.