1. Hybrid Electric
ШВИДКІ ДІЇ

Відкрийте для себе гібридний автомобіль

Чому саме гібридний автомобіль?

Toyota має 25-річний досвід інновацій у галузі гібридних електромобілів. Сьогодні понад 15 мільйонів водіїв кермують гібридами Toyota. Цей досвід означає, що нова лінійка з дев'яти гібридних моделей Toyota четвертого покоління забезпечує неперевершену продуктивність і чудовий запас ходу.

Заправка пальним

Заправити гібрид легко. Доливайте бензин, як ви це робите зазвичай на заправних станціях, аби двигун внутрішнього згоряння працював під час тривалих поїздок.

Неймовірний запас ходу

Гібридні моделі Toyota плавно перемикаються з бензинового на електричний привод і навпаки, щоб оптимізувати запас ходу та продуктивність. Просто керуйте автомобілем, як завжди.

Самозаряджання

На відміну від акумуляторних електромобілів, гібрид Toyota має гібридну батарею, яка самозаряджається під час гальмування або руху накатом. Вам ніколи не доведеться хвилюватися щодо запасу ходу батареї.

Як це працює?

Гібриди Toyota долають прірву між автомобілями з двигунами внутрішнього згоряння та суто електричними автомобілями. Анімація нижче дозволяє ліпше зрозуміти, як працюють наші гібридні електромобілі.

Перегляньте наш асортимент гібридних авто

Ознайомтеся з нашою лінійкою гібридних автомобілів, щоб дізнатися більше про провідні інновації Toyota і знайти модель, яка підходить саме вам.

Свобода самозарядного гібрида

З гібридним автомобілем Toyota вам ніколи не доведеться хвилюватися щодо запасу ходу. Гібриди пропонують такий же запас ходу, як і звичайні двигуни внутрішнього згоряння, але з найкращою у своєму класі економією пального. Оскільки гібриди Toyota само заряджаються, вам не потрібно підключати їх до розетки. І це ще не все. Наші гібриди оснащені рекуперативним гальмуванням, тому під час гальмування або руху накатом генератор виробляє електроенергію, що зберігається в акумуляторі.

Керуючи вашим гібридом Тойота

Поєднання електромотора та бензинового двигуна означає, що гібриди Toyota приносять неабияке задоволення від водіння. Завдяки гібридній системі із самозаряджанням ви можете їздити так, як робили це завжди, проте з розумінням, що викиди вашого автомобіля є набагато нижчими.
Дізнайтесь більше

Зменшення викидів CO2 у всій Європі

Місія Toyota — вийти за межі нульового рівня викидів. Наші виробничі потужності гібридів у Франції встановлюють глобальні стандарти екологічно ефективного виробництва, від скорочення використання природних ресурсів і до співпраці з місцевими спільнотами для захисту навколишнього середовища. Локально виробляючи гібриди, ми можемо ще більше знизити вплив на довкілля, усуваючи потребу в транспортуванні на великі відстані. Це допомагає зменшити загальний вуглецевий слід наших автомобілів підтримуючи наше зобов’язання щодо скорочення викидів на кожному етапі життєвого циклу автомобіля. За минулі роки наші гібриди заощадили понад 118 мільйонів тонн CO2 порівняно з викидами еквівалентних автомобілів із бензиновим двигуном.

Поширені запитання

Все, що вам потрібно знати про гібридні транспортні засоби, відмінності від інших типів автомобілів і багато іншого.

Плавно перемикаючись з використання двигуна на електроенергію і навпаки, гібридні електромобілі використовують два джерела енергії: бензиновий двигун і електродвигун.

Гібриди можуть використовувати електроенергію, аби рушати з місця і навіть їхати зі швидкістю до 50 км/год. Оскільки більшість гібридів Toyota самозаряджаються, то надлишкова потужність двигуна знову заряджає батарею, коли вона розряджається.

Гібриди оснащені новаторською технологією самозаряджання акумуляторів. Вони відомі як «гібридно-електричні» транспортні засоби, тому що мають два джерела енергії. Це означає, що, на відміну від суто електричних транспортних засобів і Плаг-ін гібридів, вам не потрібно підключати їх до мережі, аби зарядити акумулятори.

Новаторська акумуляторна технологія Toyota, що використовується у гібридах, розрахована на весь термін служби автомобіля. В принципі, деякі механічні елементи, такі як зчеплення, альтернатор і стартер, повністю видаляються, що ще більше знижує ризик непередбачених витрат у майбутньому. Ба більше, на всі компоненти гібридного автомобіля, включно з гібридним акумулятором, поширюється гарантія Toyota на 5 років або 100 000 км*. *Що настане швидше.

Існують три типи гібридних електромобілів: м'які гібридні автомобілі, повні гібриди і Плаг-ін гібриди. Автомобілі з м’яким гібридом використовують електродвигуни лише для підтримки двигуна під час прискорення та руху, оскільки електродвигун не може забезпечити живлення автомобіля самостійно. Сидячи за кермом повного або самозарядного гібрида Toyota, ви можете насолоджуватися пересуванням у повністю електричному режимі у майже 80% ваших поїздок містом та під час їзди на крейсерській швидкості до 50 км/год. Плаг-ін гібриди працюють так само, як і гібриди, проте мають акумулятор більшої ємності для підвищеної електричної продуктивності.