1. Часті запитання та відповіді
  2. Часті питання з приводу придбання автомобілів
  3. Novi avto
ШВИДКІ ДІЇ

Придбання нових автомобілів

Часті питання з приводу придбання нових автомобілів

Задля отримання консультації щодо придбання автомобіля, не відвідуючи дилерський центр, рекомендуємо Вам звернутися дистанційно до зручного для Вас офіційного дилерського центру Toyota на Ваш вибір та у зручний для Вас час. Перелік даних дилерських центрів Ви зможете знайти у нас на сайті. Зверніть, будь ласка, увагу, що через бойові дії в нашій країні, деякі дилерські центри можуть працювати в обмеженому режимі. 

Будь ласка, зв'яжіться з дилерським центром, в якому було замовлено автомобіль, щоб отримати інформацію. Наразі вживаються всі можливі заходи, щоб не допустити перебоїв з постачанням, проте в поточних умовах ситуація з затримкою постачання потенційно можлива. Рекомендуємо підтримувати контакт з представниками Вашого дилерського центру для отримання актуальної інформації. Зверніть, будь ласка, увагу, що через бойові дії в нашій країні, деякі дилерські центри можуть працювати в обмеженому режимі. 

Представлені в Україні комплектації автомобілів, їх кількість і наповнення, повинні задовольнити максимально широке коло споживачів. Для того, щоб придбати автомобіль, який максимально задовольнить Ваші потреби, зверніться до найближчого Дилерського Центру і консультанти Тойота зможуть Вам докладно презентувати переваги наявних в Україні комплектацій моделі Тойота, яка Вам сподобалась. Вам необхідно звернутися до фінансової установи, яка надала Вам фінансову послугу при покупці автомобіля.

Для того, щоб докладніше дізнатися про сучасну гібридну технологію рекомендуємо перейти за посиланням https://www.toyota.ua/electrified/toyota-hybrid, де можливо дізнатися всю інформацію. Також на цьому сайті доступна функція замовлення тест-драйву.