Спеціальні сервісні кампанії
Офіційні дилери
Зв’язатись з нами
Замовити тест-драйв
Завантажити брошури
Моя Toyota

Camry

+ ГІБРИД

Подавайте приклад

Від 702 000,00₴
Спож. пального від 4,5 л/100 км
Макс. потужність до 218 к. с.
 • Нова Camry Hybrid поєднує якість і стиль.

  Завдяки новим литим дискам 17" і 18" автомобіль має ще більш стильний вигляд, а розширена радіаторна решітка і модернізовані світлодіодні лампи надають капоту елегантності. Неважливо, чи Camry Hybrid наближається до вас, чи від'їжджає – вона завжди має неперевершений вигляд.

 • Надзвичайна ефективність виводить гібрид на наступний рівень

  Завдяки новітньому 2,5-літровому двигуну гібридна система здатна розвивати потужність 218 к.с. за DIN, а також забезпечує значну економію пального і низький рівень викидів вуглекислого газу. Інноваційна система звукоізоляції гарантує захист від дорожнього шуму на всіх швидкостях, завдяки чому процес водіння стає ще тихішим.

 • Готовий до всього, що чекає попереду

  Toyota Safety Sense – це комплекс інноваційних технологій допомоги водієві, який входить до комплектації Camry Hybrid. Радарні датчики та камери здатні фіксувати можливість зіткнення та розпізнавати дорожні знаки, гарантуючи впевненість водію і пасажирам.

  Відкрийте функції безпеки >
 • Створений, щоб виконати всі побажання водія та пасажира.

  Camry Hybrid побудовано на новій філософії Toyota New Global Architecture (TNGA), завдяки чому автомобіль став більш безпечним, вишуканим і зручним у керуванні. Інноваційні технології платформи TNGA забезпечують поліпшену стійкість, комфорт під час руху і відчуття цілковитого контролю під час водіння, що гарантує справжнє задоволення від керування.

Нова Toyota Camry Hybrid

Нова Camry Hybrid являє собою ідеальну комбінацію. Модель поєднує всі переваги елегантного седана та гібрида Toyota. Автомобіль гарантує чудову динаміку руху, що виводить гібрид на наступний рівень.

Наступний рівень гібрида

Цей автомобіль гарантує задоволення від водіння. Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів, і завдяки технологіям нового покоління ми вивели Camry Hybrid на новий рівень.

 • Поєднання якості та стилю

  У нової Camry Hybrid є все. Модель поєднує всі переваги вишуканого седана та Toyota Hybrid.

 • Неперевершений дизайн

  У дизайні нової Camry Hybrid поєднуються вишуканість висококласного седана та динамічний стиль. Завдяки елегантним легкосплавним 18-дюймовим дискам автомобіль має ще більш сучасний вигляд, а розширена радіаторна решітка і модернізовані світлодіодні лампи надають капоту елегантності.

 • Безкомпромісна майстерність

  Затишний салон нового Camry Hybrid гарантує максимальний простір і практичність. Суцільні лінії створюють відчуття простору навколо водія та переднього пасажира, а майстерно спроектований інтер’єр забезпечує ідеальне положення водія за кермом.

Нова Camry Hybrid поєднує якість і стиль.

У новій Camry Hybrid поєднуються неперевершений дизайн, комфорт та комплекс інтуїтивних технологій. Автомобіль також гарантує чудову динаміку руху.

Наступний рівень гібрида

Наступний рівень гібрида

Toyota вже понад 20 років залишається новатором у виробництві гібридних автомобілів. Сьогодні ми поєднали надзвичайну ефективність гібрида з витонченою елегантністю Camry Hybrid.

Новий досвід водіння

Новий досвід водіння

Camry Hybrid побудовано на новій філософії Toyota New Global Architecture (TNGA), завдяки чому автомобіль став більш безпечним, вишуканим і зручним у керуванні. Інноваційні технології платформи TNGA дозволили знизити центр тяжіння і зміцнити корпус. Новітня двоважільна підвіска забезпечує поліпшену стійкість, комфорт під час руху та відчуття цілковитого контролю під час водіння. Завдяки цим нововведенням Camry Hybrid гарантує справжнє задоволення від керування.

Створений захищати

Створений захищати

Toyota Safety Sense – це комплекс інноваційних технологій допомоги водієві, який входить до комплектації Camry Hybrid і надає впевненості водію та пасажирам. Наприклад, комплекс містить системи, здатні попереджувати про можливість зіткнення та розпізнавати дорожні знаки. Toyota Safety Sense насамперед турбується про вашу безпеку.

Відкрийте функції безпеки

Оберіть свою Camry

Більше про Camry

Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.