1. Нові автомобілі
 2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

Camry Elegance+

Седан

Toyota Camry
Ціна від
1 412 915₴
 • Фонова ілюмінація салону
 • Запуск двигуна кнопкою
 • Іонізатор повітря nanoe
4.5 л/100 км
103 г/км
Передній
2,5 Hybrid
218 к. с.
гібридна безступенева з електронним керуванням
Toyota Camry
Коричневий металік (4X7)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

Camry Огляд на 360°

 • Дизайн

  Сміливий дизайн салону, що вражає з першого погляду

  Поєднуючи в собі елегантність та динамічний вигляд седану, спритний Camry просто «сяє» на дорозі. Оновлення як верхньої, так і нижньої решіток радіатора надає автомобілю ширший та більш динамічний вигляд.

 • Рухайтеся вперед з оптимальною ефективністю

  Camry Hybrid пропонує більш екологічне водіння без будь-яких втрат в потужності та зі збереженням внутрішнього простору. Авто оснащене тихим самозарядним гібридним двигуном об’ємом 2,5 літра, це диво інженерної думки забезпечує значний крутний момент на низьких оборотах і феноменальну потужність на високих, а також краще реагування на дії водія та легше прискорення.

 • Вишукані технології для неповторного водіння

  Дивовижний седан Camry поєднав у собі безліч інноваційних функцій. Ідеально інтегровані технології щоразу надихають на нову поїздку, виводячи водіння автомобіля на інтуїтивний рівень. Салон Camry Hybrid вирізняється чудовою звукоізоляцією, високим рівнем комфорту та технологічного оснащення.

 • Технологія, яка захищає вас

  Життя може бути непередбачуваним. Однак із Camry ви завжди будете готові до подорожі. До складу певних комплектацій автомобіля входить Toyota Safety Sense — повний набір революційних технологій активної безпеки та допомоги водієві, розроблений для Вашого душевного спокою.

На весь екран Закрити

Наявність та Замовлення

Ви можете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Elegance+ з двигуном 2,5 Hybrid, трансмісією Безступенева (варіатор) Передній у кольорі Білий (040) та з інтер'єром Бежева шкіра (LA40) в мережі офіційних дилерів Toyota в Україні.