1. Нові автомобілі
  2. Hybrid Electric
ШВИДКІ ДІЇ
  • Гібридна електрична досконалість

    Седан Corolla приносить задоволення від водіння, але при цьому економить паливо, адже модель оснащено силовою установкою Toyota Hybrid Electric п'ятого покоління. Поєднуючи майже безшумний «електичний» рух з невтомним двигуном внутрішнього згоряння, Corolla самозаряджається для спокійного та безпроблемного водіння.

Комфорт із контролем

Corolla з його комфортною їздою та стабільністю, що вселяє впевненість, а також маневреністю, приносить справжнє задоволення від водіння. Його міцна фундаментальна конструкція, що є ключем до високого рівня вишуканості та безпеки автомобіля, є основою неймовірної динаміки водіння.

Робити більше з меншими витратами

Toyota вже давно переосмислює мобільність, розв'язуючи проблеми за допомогою нових технологій. Потужна силова установка зі швидким відгуком Hybrid Electric нового седана Corolla забезпечує підвищену економію палива та зниження викидів CO2.
  • Гібридний електромобіль п'ятого покоління

    Седан Corolla – продукт неперевершеного досвіду Toyota у галузі гібридних електричних автомобілів. Гібридна електрична система у новому автомобілі Corolla п'ятого покоління з новим блоком управління потужністю та легкою, компактною і потужною батареєю — це найбільш сучасний силовий агрегат.