1. Нові автомобілі
 2. Надійність та гарантія
ШВИДКІ ДІЇ

Corolla GR SPORT
Надійність та гарантія

Седан

Corolla - GR SPORT - Седан
Сіро-блакитний металік (1K3)

Двигун

1.8 Hybrid (122 к.с.)

Гарантія

3 роки / 100,000 км пробігу

Corolla - GR SPORT - Седан

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ГАРАНТІЯ

Автомобілі Toyota розроблені за принципами виняткової якості, довговічності та надійності. Для забезпечення спокою наших клієнтів ми пропонуємо стандартну 3-річну гарантію на всі автомобілі та 5-річну гарантію на гібридну систем Toyota.

 • Гарантія виробника

   

  На автомобіль Corolla GR SPORT 1.8 Hybrid (122 к.с.) Варіатор e-CVT з електронним керуванням 2WD  діє стандартна гарантія Три роки або 100 тисяч км. пробігу в залежності від того, що настане раніше.

   

  Дізнайтесь більше про Гарантію виробника

   

 • Подовжена гарантія

  Отримайте до десяти років гарантії** від TOYOTA на основні вузли та агрегати автомобіля Corolla  замість звичних трьох! Просто проходьте планове технічне обслуговування у дилера та отримуйте подовжену гарантію без додаткових витрат.
   
   
   
   

   

   

БЕЗПЕКА

БЕЗПЕКА БЕЗ КОМПРОМІСІВ

Комплекс систем безпеки Toyota Safety Sense – це новий рівень допомоги водієві. Відтепер доповнена новими інтелектуальними функціями, що допомагають уникнути зіткнень та зробить Ваші поїздки ще комфортнішими. Будьте певні, з Toyota Safety Sense у Вас все під контролем.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ РОЗТАШОВАНІ ПО ВСЬОМУ САЛОНУ

В автомобілі вставновлено сім подушок безпеки, що гарантує, що у випадку зіткнення кожен пасажир автомобіля буде добре захищений.

TOYOTA ASSISTANCE

З метою забезпечення задоволення потреб клієнта автомобілі Toyota обслуговуються за Програмою Toyota Assistance протягом 3-х років з моменту придбання автомобіля клієнтом. Добре відома якість Toyota у поєднанні з досвідом та перевагами обслуговування, що пропонуються Програмою Toyota Assistance, гарантують Вам душевний спокій під час поїздки на автомобілі.

 

Контактні дані

 • На території України та Європи

              +38 044 494 22 98

РЕМОНТ

У ДТП можуть потрапити навіть найобережніші водії. На щастя, якою б не була аварія, ви завжди можете подзвонити на лінію авторизованого сервіс-центру Toyota. Наші кваліфіковані фахівці зобов'язуються надати комплексні послуги з ремонту, які допоможуть повернути вашу Toyota у первісний стан.