1. Нові автомобілі
  2. gr-sport
ШВИДКІ ДІЇ

Новий Toyota Hilux GR SPORT

Hilux GR SPORT — це найкращий з досі створених Hilux для їзди дорогами та бездоріжжям.

Особливості нового Hilux GR-Sport

Легендарний Toyota Hilux виходить на новий рівень продуктивності, комфорту і зовнішнього дизайну з модифікацією GR SPORT, що надійшов у продаж навесні 2023 року.

Hilux GR SPORT є вершиною розробок пікапів Toyota завдяки досвіду численних перемог у ралі «Дакар». З моменту появи у 1968 році автомобіль отримав неперевершену репутацію завдяки своїй універсальності.

Hilux GR SPORT із подвійною кабіною поєднує покращені керованість і стійкість на дорозі, разом із приголомшливим зовнішнім виглядом. Він виділяється з-поміж інших, куди б його не завів поклик пригод.

Показники прохідності

Hilux GR SPORT — це найкращий з досі створених Hilux для їзди і дорогами, і бездоріжжям. Усе це завдяки не тільки ширшій колії, а й значним поліпшенням характеристик керованості, таких як підвищена стійкість автомобіля за рахунок зменшеного кута крену, та новій чутливості кермового управління.

Двигун

Потужний та надійний 2,8-літровий дизельний двигун, який уперше з’явився у модельному ряді Hilux 2020 року, забезпечує швидку реакцію на педаль газу. Силовий агрегат потужністю 204 к.с./150 кВт і крутний момент 500 Нм поєднується з 6-ступеневою автоматичною коробкою передач.

Комфорт

Оптимізоване кермування забезпечує впевненість на дорозі. Вібраційний шум було значно зменшено, а підвіску та гальма допрацьовано. Таких важливих аспектів, як задоволення від водіння та спортивні відчуття, було досягнуто без компромісу щодо комфорту їзди, а це робить Hilux ідеальним партнером на кожен день.
Отримати онлайн консультацію
1 active filters
Результати пошуку:
1 моделей знайдено
(варіантів 4 )
Filter:

Тип автомобіля

Filter:

Потужність

Filter:

Кількість місць

Filter:

Витрата пального

Результати пошуку:
1 моделей знайдено
(варіантів 4 )

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/model-filter/ua/uk?carType=34b56a34-b97a-4e60-8ecd-e04ea68802e2&sortOrder=modelIndex

Модифікація GR SPORT

Легендарний Toyota Hilux виходить на новий рівень продуктивності, комфорту і зовнішнього дизайну з модифікацією GR SPORT, що надійшов у продаж навесні 2023 року.
  • Зовнішній вигляд Hilux завжди привертає увагу, але модифікація GR SPORT — це новий вимір стильності легендарного пікапа. Його динамічний та могутній вигляд — з якого боку не подивитися — випромінює цілеспрямованість.
  • Дизайн інтер’єру Цілеспрямованість Hilux GR SPORT простежується і в рисах салону, де підкреслено ДНК пікапа зі спортивною спадщиною. Стильне чорне монохромне оздоблення має контрастні червоні акценти, зокрема ремені безпеки. Це підкреслює пристрасть до автоспорту, яка стоїть за ідентичністю GR SPORT.
  • Нові колеса Нові легші 17-дюймові колеса оснащені всюдихідними шинами, що поліпшує зчеплення з дорогою та забезпечує загальну стабільність. Задні барабанні гальма замінили новими дисковими. А спереду встановлено збільшені гальмівні диски.

Технічні зміни

Hilux добре відомий у всьому світі своїми позашляховими можливостями та надійністю, а в останній моделі ці риси посилені.

Збільшення кута заїзду з 29 до 30 градусів і поліпшений дорожній кліренс розширюють позашляхові можливості автомобіля. Цього досягнуто завдяки збільшенню кліренсу на 20 мм спільно зі збільшенням ширини колії на 140 мм спереду і на 155 мм ззаду.

З погляду аеродинаміки Hilux GR SPORT є безкомпромісним, адже має нову структуру повітряної завіси, зокрема абсолютно новий бампер із функціональною рамою протитуманних фар, що оптимізує ефективність опору і зменшує турбулентність колісної арки. Повітряна завіса позаду кабіни авто додатково оптимізована завдяки застосуванню аеродинамічної дуги кузова (чорного кольору) та рулонного тенту кузову (також чорного кольору).

Водії можуть втамувати жагу пригод вже цією весною 2023 року, тому що Hilux GR SPORT вже доступний у мережі дилерських центрів Toyota в Україні.