Тому що...

Модельний ряд кросоверів та позашляховиків Toyota

«Тому що» часто є виправданням, причиною щось не робити. «Тому що я зайнятий» або «тому що це надто далеко». Уявіть собі життя без виправдань.

Як щодо отримання насолоди від кожної нової пригоди, замість відмови від неї? Наш модельний ряд позашляховиків, включаючи ефективні гібриди, означає відсутність будь-яких виправдань. «Тому що» тепер є стимулом для руху вперед, знайомства з новими місцями та оволодінням кращим досвідом. Toyota - це бренд позашляховиків та кросоверів, який запитує: «Чого ви чекаєте?»

Тому що час настав

Понад 65 років ми заслуговували репутацію виробника найнадійніших та найбезпечніших позашляховиків. Сьогодні ми пропонуємо низку найрізноманітніших позашляховиків, чиї легендарні якості є лише частиною гучної заяви. C-HR призначений для міського шику, RAV4 переслідує ідею безперешкодного пересування, неперевершеними якостями для руху бездоріжжям наділені Land Cruiser та Hilux. Усі вони є позашляховиками Toyota, які покликані справлятися з кожною пригодою і кожним випробуванням.

/
Тому що зараз або ніколи

В Toyota C-HR втілено сучасний, міський стиль. Потужний дизайн і розкішне інтер'єрне оформлення привертає погляд навіть на наймодніших вулицях, тоді як динамічність C-HR забезпечує миттєву реакцію. Якщо відчуття виникає спонтанно, навіщо чекати? Зараз або ніколи.

Відкрийте для себе C-HR

Тому що життя проходить просто неба

Оригінальний компактний позашляховик RAV4 став першопрохідцем життя без виправдань. Елегантний дизайн, просторий інтер'єр і новаторські технології наділяють сімейний універсал духом пригод. RAV4 закликає до руху. Навіщо? Тому що життя проходить просто неба

Відкрийте для себе RAV4

Тому що земля не крутиться сама

Land Cruiser – це позашляховик, який безпечно відвезе Вас у будь-яке місце й поверне назад без жодних виправдань. Легендарне поєднання якості, невтомної надійності та надзвичайних характеристик позашляховика доповнюють образ, який уможливлює неможливе. Готові до подорожі? Земля не крутиться сама.

Відкрийте для себе Land Cruiser

Детальніше про позашляховики та кросовери Toyota

Приймання замовлень на новий Toyota Yaris Приймання замовлень на новий Toyota Yaris Продажі нового Toyota Yaris в Україні розпочнуться вже у грудні 2020 р. Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Представляємо ювілейну комплектацію Toyota Yaris Автомобілі ювілейної комплектації Y20 будуть представлені у стандартній та спеціальній двокольоровій версіях. TOYOTA GAZOO представила Yaris WRC 2018 TOYOTA GAZOO представила Yaris WRC 2018 Команда TOYOTA GAZOO розпочала новий сезон на автошоу Autosport International, де презентувала останню версію гоночного автомобіля Toyota Yaris WRC. Безмежні можливості: Toyota на чемпіонаті світу з ралі Безмежні можливості: Toyota на чемпіонаті світу з ралі Після успішного дебюту Toyota Yaris WRC в 2017 році з перемогами на ралі Швеції та Фінляндії команда TOYOTA GAZOO Racing продовжуватиме боротьбу на чемпіонаті світу з ралі 2018 року, який проводиться під егідою Міжнародної автомобільної федерації, переслідуючи ідею розширення меж в ім'я кращого