Тому що...

Модельний ряд кросоверів та позашляховиків Toyota

«Тому що» часто є виправданням, причиною щось не робити. «Тому що я зайнятий» або «тому що це надто далеко». Уявіть собі життя без виправдань.

Як щодо отримання насолоди від кожної нової пригоди, замість відмови від неї? Наш модельний ряд позашляховиків, включаючи ефективні гібриди, означає відсутність будь-яких виправдань. «Тому що» тепер є стимулом для руху вперед, знайомства з новими місцями та оволодінням кращим досвідом. Toyota - це бренд позашляховиків та кросоверів, який запитує: «Чого ви чекаєте?»

Тому що час настав

Понад 65 років ми заслуговували репутацію виробника найнадійніших та найбезпечніших позашляховиків. Сьогодні ми пропонуємо низку найрізноманітніших позашляховиків, чиї легендарні якості є лише частиною гучної заяви. C-HR призначений для міського шику, RAV4 переслідує ідею безперешкодного пересування, неперевершеними якостями для руху бездоріжжям наділені Land Cruiser та Hilux. Усі вони є позашляховиками Toyota, які покликані справлятися з кожною пригодою і кожним випробуванням.

/
Тому що зараз або ніколи

В Toyota C-HR втілено сучасний, міський стиль. Потужний дизайн і розкішне інтер'єрне оформлення привертає погляд навіть на наймодніших вулицях, тоді як динамічність C-HR забезпечує миттєву реакцію. Якщо відчуття виникає спонтанно, навіщо чекати? Зараз або ніколи.

Відкрийте для себе C-HR

Тому що життя проходить просто неба

Оригінальний компактний позашляховик RAV4 став першопрохідцем життя без виправдань. Елегантний дизайн, просторий інтер'єр і новаторські технології наділяють сімейний універсал духом пригод. RAV4 закликає до руху. Навіщо? Тому що життя проходить просто неба

Відкрийте для себе RAV4

Тому що земля не крутиться сама

Land Cruiser – це позашляховик, який безпечно відвезе Вас у будь-яке місце й поверне назад без жодних виправдань. Легендарне поєднання якості, невтомної надійності та надзвичайних характеристик позашляховика доповнюють образ, який уможливлює неможливе. Готові до подорожі? Земля не крутиться сама.

Відкрийте для себе Land Cruiser

Детальніше про позашляховики та кросовери Toyota

20 років успіху в області гібридних технологій 20 років успіху в області гібридних технологій Багато що змінилося за минулих 20 років, починаючи від способів спілкування між людьми, до способів сприйняття навколишнього світу крізь призму нових технологій. Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 1-2 вересня Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 2-3 червня в Києві. Toyota Safety Sense Toyota Safety Sense Удосконалений комплекс технологій активної безпеки Toyota Safety Sense створює безпечне середовище для щоденних подорожей.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.