1. Owners
 2. Maintenance, Servicing, MOT
ШВИДКІ ДІЇ

ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Піклуємось про вашу Toyota, як про свою. Адже ми знаємося на усіх його особливостях

Обслуговування автомобіля Toyota на офіційному сервісі бренду — це впевненість у виконанні всіх типів робіт на належному рівні і безпека під час подальших подорожей. Досвід проєктування, виробництва і підготовка спеціалістів сервісу згідно зі стандартами Toyota є запорукою отримання послуг високої якості, що мають наступні переваги:

 • Якість сервісу

  Планове технічне обслуговування, заміна фільтра салону або ремонт кузова чи діагностика, — будь-які роботи виконуються із дотриманням заводських нормативів Toyota.

 • Кваліфікація майстрів

  Знання своєї справи — це гарантія бездоганно виконаної роботи. Наш кваліфікований технічний персонал знає все про ваш автомобіль Toyota — його характеристики, особливості і можливості. Адже вони пройшли відповідну підготовку та використовують у своїй роботі технічну інформацію від Виробника. Будьте певні, вони подбають про Вашу Toyota якнайкраще.

 • Чіткий регламент

  Ми дотримуємося суворих правил в усьому. Затверджений регламент проведення технічного обслуговування діє в усіх офіційних дилерських центрів Toyota. Ці процедури і нормативи є незмінними і єдиними для кожного спеціаліста сервісу. І кожного автомобіля Toyota.

 • Гарантія виробника

  Власникам нових автомобілів надається гарантія Виробника на 3 роки або 100 000 км, залежно від того що настане раніше. Компоненти гібридної системи Toyota мають гарантію справної роботи протягом 5 років або 100 000 км (залежно від того, що настане раніше)*, при цьому їх подальший можливий строк служби Виробником не обмежується.

 • Використання лише оригінальних запчастин та аксесуарів

  Безпека на дорозі — один із пріоритетів Toyota. Тому ми рекомендуємо використовувати лише оригінальні запчастини і аксесуари, придбані в офіційних сервісних центрах. Кожен фільтр, акумуляторна батарея чи масло створені у результаті численних випробувань і ретельних перевірок. А це забезпечує правильне функціонування вашої Toyota і убезпечить вас від ймовірних фінансових ризиків.

 • Комфорт під час обслуговування

  Ми подбаємо, щоб ви повернулися на дорогу якнайшвидше. А поки ви очікуєте на свій автомобіль у зручній лаунж-зоні дилерського центру, спостерігайте за процесом його обслуговування. Або ж пройдіть тест-драйв одного із нових автомобілів Toyota .

 • 100% впевненість

  Менше хвилювань — більше руху. Офіційний дилер надає гарантію на виконані роботи і встановлені запчастини чи аксесуари, щоб забезпечити вам безтурботні поїздки**

 • Збереження ринкової вартості

  Для того, щоб гарантувати високу ринкову вартість свого автомобіля, обслуговуйте його на офіційних сервісних станціях Toyota. Це стане запорукою тривалої та безпроблемної експлуатації.

  Рекомендуємо вам проводити технічне обслуговування автомобіля кожні 12 місяців або 15 000 км пробігу*.

  Насолоджуйтеся керуванням своєї улюбленої Toyota, а ми подбаємо про все інше!

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ

*З повним переліком відомостей щодо дії гарантійних зобов’язань, включаючи обмеження гарантійних зобов’язань, регламент технічного обслуговування та обов’язкові умови для надання гарантійного обслуговування, Ви можете ознайомитися в офіційному дилерському центрі Toyota. Такі відомості містяться також у книжці «Сервіс та гарантія», що надається покупцю разом з автомобілем при його купівлі.

** Згідно встановлених офіційним дилером умов. Детальніше про гарантійні зобов’язання на виконані роботи та встановлені запчастини можна дізнатися у офіційного дилера Toyota.