Що означає "Просто краще"? Toyota долучилася до охорони навколишнього середовища десятки років тому. Протягом усього цього часу ми закладаємо у свій бізнес міцний фундамент, який гарантує, що дотримання екологічних стандартів є наріжним каменем нашої діяльності.

Що означає "Просто краще"? Toyota долучилася до охорони навколишнього середовища десятки років тому. Протягом усього цього часу ми закладаємо у свій бізнес міцний фундамент, який гарантує, що дотримання екологічних стандартів є наріжним каменем нашої діяльності.

Екологічна політика та План дій

Ми прагнемо захисту та покращення навколишнього середовища, тому маємо бути певні, що на всіх ланках нашого бізнесу існує розуміння цієї мети і налаштованість на спільну роботу для досягнення встановлених екологічних цілей. Окрім виконання власних екологічних планів, ми, звичайно, також мусимо розуміти, що дотримуємося екологічних стандартів і реалізуємо належні заходи для виявлення та усунення всіх екологічних ризиків.

  • Наша екологічна політика стосується не лише того, що ми робимо як бізнес-одиниця, але також того, що ми можемо зробити для підвищення рівня обізнаності суспільства та донесення визначних ідей до інших.
  • Ми прагнемо досягти екологічної ефективності «Тойота» у сферах продажу та післяпродажного обслуговування.
  • Ми докладаємо максимум зусиль, аби переконатися в тому, що управляємо, контролюємо та переглядаємо нашу екологічну діяльність відповідно до незалежних міжнародних стандартів.
/
Наша Екологічна політика допомагає нам створити екологічно відповідальний бізнес.
/
Наш План дій щодо навколишнього середовища визначає цілі Toyota та те, як ми можемо їх досягти.
/
Ми прагнемо дотримуватися міжнародних екологічних стандартів й сприяти їхньому широкому виконанню.
Основна політика
/
Ми працюємо в гармонії з навколишнім середовищем та встановлюємо завдання щодо нульового рівня викидів для кожного підрозділу нашого бізнесу.
/
Ми використовуємо будь-які доступні екологічні технології, аби допомогти екології та економіці співіснувати в гармонії.
/
Усе це допомагає вирішувати екологічні проблеми на глобальному, національному та регіональному рівнях.
/
Ми вибудовуємо відносини з організаціями та приватними особами, щоб допомогти зберегти довкілля.
Керівні напрямки дій
/
Ми прийняли виклик у вигляді мети звести викиди до 0 у всіх підрозділах нашого бізнесу.
/
Ми можемо отримати екологічні переваги, працюючи разом з нашими діловими партнерами.
/
Ми активно підтримуємо соціальні заходи для захисту та поліпшення навколишнього середовища.
/
Ми ділимося інформацією та працюємо над поширенням екологічної обізнаності.
Еко-акція «Купив авто? Посади дерево!»

Щороку в Києві проходить еко-акція «Купив машину? Посади дерево!», ініційована ПІІ «Тойота-Україна» спільно з міжнародним благодійним фондом «Україна! Я за тебе!». Активну участь в озелененні міста щороку приймають співробітники ПІІ «Тойота-Україна» та члени їх сімей, також акція підтримується клієнтами та співробітниками Тойота Центр Київ «Сіті Плаза».

Еко-акція «Купив машину? Посади дерево!» спрямована на збільшення площі зелених насаджень та озеленення міста. Це надзвичайно важливо, адже дерева відновлюють кисень, поглинають CO2, захищають нас від шуму і пилу, до того ж створюють корисний мікроклімат.

Головна мета цього проекту − не тільки збагатити Київ зеленими насадженнями, але й створити унікальний шматочок Японії у вигляді японського саду. Японський сад відкритий для всіх киян для того, щоб кожен мешканець столиці зміг насолодитися японською культурою і красою.

Зобов'язання щодо захисту довкілля
/
Ми працюємо над усуненням викидів CO2 та інших шкідливих речовин на всіх етапах своєї діяльності.
/
Наші ключові принципи допомагають нам зменшити втрати і використання енергії та інших ресурсів.
/
Нашою метою є розробка автомобіля, що не має негативного впливу на навколишнє середовище.
Постійне покращення
/
Ми аналізуємо можливий вплив на екологію кожного етапу життєвого циклу транспортного засобу.
/
Ми пильнуємо за тим, аби наш бізнес та продукти завжди відповідали законам про захист навколишнього середовища в усьому світі.
/
Ми проектуємо фабрики, розробляємо виробничі системи і методи, з урахуванням впливу на довкілля.
Відкритий діалог
/
Ми працюємо з діловими партнерами, нашим персоналом та клієнтами, сприяючи екологічній обізнаності та найкращій практиці.
/
Ми відводимо довкіллю центральне місце у нашій роботі та відносинах з іншими.
/
Ми завжди шукаємо нові шляхи стимулювання і розвитку екологічного мислення та діяльності.

Детальніше про це

Краще життя від Toyota Краще життя від Toyota Toyota - не лише компанія, що забезпечує комплексні мобільні рішення. Ми - громадяни світу, й, відповідно, несемо відповідальність за планету. Краще повітря Краще повітря Наша дорожня карта об'єднує широкий спектр екологічних технологій- гібрид, plug-in гібрид, електричний акумулятор та система паливних елементів. Краща планета Краща планета Дізнаєтесь, що ми зробили, робимо і плануємо здійснити у майбутньому, аби досягти гармонії між людьми, продуктами та планетою. Турбота про навколишнє середовище Турбота про навколишнє середовище Ми зобов'язані бути лідером у справі захисту та поліпшення довкілля. Дізнайтеся про екологічні досягнення, якими ми пишаємося, та нашу екологічну місію.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.