Toyota Safety Sense

Технологій активної безпеки

Toyota Safety Sense об’єднує п’ять нових технологій активної безпеки, зокрема систему передаварійної безпеки або систему передаварійної безпеки, систему попередження про з’їзд з обраної смуги руху, автоматичне дальнє світло, систему розпізнавання дорожніх знаків, адаптивний круїз-контроль, головною метою яких є зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, створюючи безпечніше середовище для керування транспортними засобами на щоденному маршруті.


Технологія Toyota Safety Sense покликана мінімізувати виникнення потенційно небезпечних ситуацій та захистити водія й пасажирів.


З метою запобігання або пом'якшення можливих зіткнень з іншими транспортними засобами або перешкодами попереду система передаварійної безпеки використовує лазер та камеру. Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху попереджає про випадкове відхилення від початкового напрямку. Автоматичне дальнє світло убезпечує комфортне керування в нічний час. Система розпізнавання дорожніх знаків відображає всю необхідну інформацію на новому TFT-дисплеї. Адаптивний круїз-контроль стежить за дотриманням мінімальної встановленої відстані від автомобіля, що рухається попереду. Пакет технологій активної безпеки Toyota Safety Sense зменшує ризики зіткнень, що сприяє як зниженню суми страхових платежів, так і створенню безпечніших умов керування.

Система передаварійної безпеки

З метою виявлення інших автомобілів, які рухаються попереду система передаварійної безпеки Toyota Safety Sense використовує камеру та лазер. Під час виявлення вірогідного зіткнення система попереджає звуковим та візуальним сигналами, активуючи автоматичне гальмування, щоб запобігти або пом'якшити зіткнення.

Технічна назва: система попередження про зіткнення

Адаптивний круїз-контроль

Адаптивний круїз-контроль стежить за дотриманням мінімальної дозволеної відстані до автомобіля, що рухається попереду.Якщо відстань зменшується, система відповідно зменшуватиме швидкість руху автомобіля і зрештою застосує гальма, вмикаючи при цьому гальмівні вогні.Якщо відстань збільшується, автомобіль поступово прискорюватиметься до досягнення початкової швидкості руху.

Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху

Система попередження про з’їзд з обраної смуги руху стежить за дотриманням вихідного напрямку, ідентифікуючи межі смуги за допомогою камери.У разі відхилення автомобіля від початково обраної смуги без індикації поворотного сигналу система активує звукове та візуальне попередження, після чого з'являється можливість здійснити певні корегування.

Автоматичне дальнє світло

Система автоматичного перемикання дальнього світла покращує видимість в темну пору доби для всіх учасників дорожнього руху.Камера аналізує світло зустрічного трафіку, транспортних засобів, що рухаються попереду та яскравість вуличного освітлення.Перемикання між дальнім та ближнім світлом здійснюється автоматично.

Система розпізнавання дорожніх знаків

Система розпізнавання дорожніх знаків Toyota Safety Sense здійснює моніторинг дорожніх знаків попереду автомобіля, відображаючи всю необхідну інформацію, а саме: фіксовані обмеження щодо швидкості або обгону, на новому кольоровому TFT-дисплеї. Система активує візуальне та звукове попередження, якщо правила дорожнього руху було порушено.

Зауважте, що доступність Toyota Safety Sense залежить від моделі та класу автомобіля, а також країни покупки. Усі специфікації та обладнання можна отримати в авторизованому сервісному центрі Toyota.

Компанія Toyota Motor Europe NV / SA ("TME") укомплектовує систему "Toyota Safety Sense" максимально ефективними елементами на основі підходу "як є". TME не робить жодних заяв щодо вказаної системи, її наповнення або точності наданої інформації та відповідних графічних компонентів (включаючи, але не обмежуючись, кольором зображених транспортних засобів). Уся відповідальність ТМЕ, що виникає внаслідок виявлення будь-яких таких неточностей або помилок, виключена повною мірою відповідно до норм закону.

Дивіться також

Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota Модельний ряд позашляховиків та кросоверів Toyota «Тому що» часто є виправданням, причиною щось не робити. Наш модельний ряд позашляховиків та кросоверів, включаючи ефективні гібриди, означає відсутність будь-яких виправдань. «Тому що» відтепер є стимулом для руху вперед. Toyota - це бренд позашляховиків, який запитує: «Чого ви чекаєте?» 20 років успіху в області гібридних технологій 20 років успіху в області гібридних технологій Багато що змінилося за минулих 20 років, починаючи від способів спілкування між людьми, до способів сприйняття навколишнього світу крізь призму нових технологій. Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Toyota на фестивалі "Белые Ночи" vol.2 Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 1-2 вересня Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Toyota на фестивалі "Белые Ночи" Один із наймасштабніших та найкреативніших фестивалів України, «Белые ночи», який відбувся на київському арт-заводі «Платформа» 2-3 червня в Києві.
Toyota представляє новий C-HR Toyota представляє новий C-HR У мережі офіційних дилерів Toyota розпочато приймання замовлень 5 зірок у рейтингу Euro NCAP 5 зірок у рейтингу Euro NCAP Нові Toyota Corolla та RAV4 2019 року досягли максимального рейтингу безпеки автомобіля в 5 зірок у найостанніших випробовуваннях Euro NCAP. Розпочато приймання попередніх замовлень на Toyota Camry Hybrid Розпочато приймання попередніх замовлень на Toyota Camry Hybrid З 24 травня 2019 року в офіційній дилерській мережі Toyota в Україні можна попередньо замовити новий автомобіль Toyota Camry Hybrid. Toyota Land Cruiser 200 —  тепер у новій комплектації Toyota Land Cruiser 200 — тепер у новій комплектації Легендарний позашляховик та "володар доріг" Toyota Land Cruiser 200 тепер у новій комплектаціх Executive Lounge, що втілює в собі ще більше індивідуальності та стилю.
Регламент електронного доступу до інформації

На сайті Toyota.ua застосовано технологію HTTP-Cookie, що уможливлює більш якісне подання контенту для відвідувачів. Якщо ви згодні з цим, просто продовжуйте користуватися сайтом, як ви звикли. В іншому випадку дізнайтеся про те, як змінити налаштування файлів cookie.