1. Discover Toyota
  2. Новини
  3. podovzhena-harantiya-10-rokyv
ШВИДКІ ДІЇ

Старт програми подовженої гарантії

 

Подовжена гарантія до 10 років від Toyota: переваги для власника і впевненість у майбутньому

Toyota впроваджує програму подовженої гарантії до 10 років*

 

Toyota цінує своїх клієнтів і дбає про власників автомобілів бренда, тому оголошує про старт програми подовженої гарантії. Програма додасть упевненості водіям у надійності транспортного засобу та допоможе зберегти залишкову вартість автомобіля, і все це — без додаткових витрат для власників Toyota. Програмою передбачене щорічне подовження гарантії від Toyota на основні вузли й агрегати автомобіля після проходження технічного обслуговування, до досягнення автомобілем  10 років замість звичних трьох**.

 

Програма подовженої гарантії від Toyota вступає в силу, коли термін дії стандартної гарантії на 3 роки (або 100 тис. км пробігу) закінчується. Вона автоматично активується щодо автомобілів, які відповідають умовам Програми, після кожного регламентного технічного обслуговування в авторизованому сервісному центрі Toyota і діє до часу наступного планового ТО. Якщо власники Toyota регулярно обслуговують своє авто в офіційному сервісі, вони зможуть користуватися перевагами програми до10 років, якщо за цей час не подолають більше 160 тис. км. Неабиякою перевагою подовженої гарантії є те, що вона закріплюється за конкретним автомобілем, тому скористатися нею зможуть усі наступні власники Toyota.

Навіть якщо автомобіль Toyota не обслуговувався в офіційних сервісах раніше, на нього теж розповсюджується програма. Відтак подовжена гарантія доступна для автомобіля, проданого у мережі офіційних дилерів Toyota, віком до 10 років та до 160 тис. км пробігу*. Для цього достатньо просто приїхати та пройти ТО.

Регулярне та якісне сервісне обслуговування забезпечить ще більшу надійність автомобіля Toyota. До того ж професійне технічне обслуговування допоможе зберегти залишкову вартість транспортного засобу, якщо власник забажає його продати або обміняти***  за програмою «Трейд-ін». Програма подовженої гарантії від Toyota — це запорука впевненості клієнтів Toyota в майбутньому.

*Мається на увазі програма «Подовжена гарантія від Toyota», якою передбачено можливість продовження або відновлення гарантійних зобов’язань на окремі вузли та агрегати автомобіля за умови проходження регламентного технічного обслуговування в офіційних дилерських центрах Toyota в Україні.

Діють обмеження. Дивіться детальні умови в додатку за посиланням.

** Або 160 тис. км пробігу замість 100тис. км відповідно (залежно від того, що настане раніше).

 

***Заздалегідь узгоджена з власником вартість авто приймається в залік вартості автомобіля, який планується придбати.