1. Discover Toyota
  2. Новини
  3. solly-plus-noviy-dyler
ШВИДКІ ДІЇ
Бренд TOYOTA продовжує посилювати свою присутність в регіонах України.

Новий дилерський Тойота центр відкрився у м. Чернігів.

Постійне вдосконалення є невід’ємною частиною філософії бренду Toyota, тому
На початку 2023 року у м. Чернігові відкрився офіційний дилерський центр бренду Toyota - Тойота Центр Чернігів «Соллі-Плюс», який надавав послуги сервісного обслуговування та з продажу автомобілів з пробігом Toyota. 

2 листопада 2023 року було відкрито напрям продажів нових автомобілів, що дало змогу почату повноцінну роботу дилерського центру Тойота Центр Чернігів «Соллі-Плюс». 

Завітавши до дилерського центру,  в м. Чернігові, клієнти зможуть отримати кваліфіковану та детальну консультацію з приводу купівлі нового автомобілю Toyota та випробувати автомобілі на тест-драйві, скористатись послугою Трейд -ін від Toyota та обрати новий автомобіль або автомобіль пробігом, а також послугами Офіційного сервісу Toyota.  

Новий концептуальний дилерський центр комбінує у собі цифровий та фізичний клієнтський досвід. У дилерському центрі знаходяться: хаб із робочою зоною, де клієнти можуть за допомогою мультимедійних засобів обрати майбутній автомобіль, зона відпочинку клієнта з кухнею та дитячим простором, зона переговорів, зона прийняття на сервіс і зона видачі автомобіля.

Під час очікування та сервісного обслуговування свого автомобіля клієнти можуть провести час в затишних зонах відпочинку Тойота Центр Чернігів «Соллі-Плюс», насолодитись запашною кавою або чаєм. Для прихильників відео ігор є обладнана зона з PlayStation. 
Кожен клієнт та власник автомобіля Toyota може відчути неповторний клієнтський досвід завітавши до нового дилерського центру Тойота Центр Чернігів «Соллі-Плюс» за адресою: м. Чернігів, вул. Незалежності, 9.