1. Discover Toyota
  2. Gazoo racing
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

Розширення меж для створення кращого

Понад 60 років ми розширюємо межі можливостей для наших автомобілів і людей, що захоплюються автоспортом. Ми продовжуємо впроваджувати інновації у прагненні створювати ще кращі автомобілі та розробляємо нові технології та рішення в умовах екстремальних змагань — від передових гібридних технологій до експериментальної водневої енергії. Ми прагнемо прискорити розвиток автоспорту, щоб приносити радість і задоволення нашим фанам та клієнтам зараз і в майбутньому.

Не лише для спорту

Ми ненавидимо програвати. Проте саме такий досвід і наша пристрасть до нових викликів роблять нас сильнішими. Наш розвиток як багаторазових чемпіонів у низці видів автоспорту найвищого рівня зумовлений екстремальними умовами і найскладнішими дорогами. Саме в таких умовах формується наша команда, наші продукти, а також народжується нове покоління автопоціновувачів.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З РАЛІ (WRC)

Після беззаперечної перемоги на Чемпіонаті світу з ралі у 2021 році команда TOYOTA GAZOO Racing вступає у нову еру Rally1, прагнучи більшого. Завдяки абсолютно новому GR Yaris Rally1 із гібридним двигуном ми готові розширювати межі можливого під час найсуворіших етапів WRC.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ НА ВИТРИВАЛІСТЬ (WEC)

Здобувши історичну четверту перемогу поспіль у перегонах «24 години Ле-Мана» та ставши першим у світі чемпіоном серед гіперкарів у 2021 році, команда TOYOTA GAZOO Racing продовжує впроваджувати інновації і вдосконалювати продуктивність гібридного рекордсмена GR010 Hybrid, готового до подальших епічних випробувань.

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З РАЛІ-РЕЙДУ(W2RC)

Як переможець найскладніших перегонів у світі у 2019 році команда TOYOTA GAZOO Racing розпочала нову дивовижну еру участі в W2RC, здобувши перемогу у першому сезоні ралі Дакар-2022 — найскладнішому випробуванні якості, витривалості та надійності. Саме для цього і був створений нездоланний GR DKR Hilux T1+.

GR86. З відчуттям GR.


Пориньте у захопливий світ GR і приготуйтеся відчути дійсно разючі емоції. Легкий GR86, створений завдяки TOYOTA GAZOO Racing, поєднує у собі потужність 2,4-літрового опозитного двигуна, встановленого спереду, маневровість і неймовірне кермування із заднім приводом. Результат? Яскраві відчуття і захоплення від перебування за кермом.

GR YARIS. Безмежне задоволення від водіння

GR Yaris — це не просто звичний хот-хетч. Він розроблений спільно з командою TOYOTA GAZOO Racing, щоб принести технології і досвід автоспорту на дорогу. Поєднання легкого кузова, потужного 1,6-літрового двигуна з турбонаддувом і передової системи повного привода GR-FOUR дарує нескінченне задоволення під час кожної поїздки.

TOYOTA GR SUPRA. Ще більше відчуттів

Після 17-річної паузи, знакова модель Supra повертається до лінійки GR. Завдяки продуктивності, відточеній командою TOYOTA GAZOO Racing, цей спортивний автомобіль має баланс ваги 50/50, задній привод і неймовірні можливості двигуна, що забезпечує виняткову потужність та маневровість на дорозі й трасі.

ДЛЯ ТИХ, КОГО ЗАХОПЛЮЄ ВОДІННЯ

Познайомтеся із вражаючою серією GR Series. Автомобілі з ДНК автоспорту.
Дізнатися більше про GR Series

ХАРАКТЕР У КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

Познайомтеся з елегантною лінійкою GR SPORT. Натхненна TOYOTA GAZOO Racing, вона додає стилю до повсякдення.
Дізнайтеся більше про GR SPORT

Почніть гру

Завдяки можливостям е-автоспорту нове покоління геймерів зі всього світу може під'єднатися до наших спортивних автомобілів і долучитися до дивовижних активностей, як-от кіберспортивних змагань WRC або епічної битви глобального кубка TGR GT Cup. Зіграйте важливу роль у створенні ще кращих автомобілів у реальності.                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Пристрасть за межами дороги

У колекції TOYOTA GAZOO Racing є щось для кожного, хто прагне гострих відчуттів. Чи то ви захоплені нашими успіхами на чемпіонатах WEC і WRC, чи вражені нашою неймовірною лінійкою GR, ця високотехнологічна фірмова колекція не має обмежень. Час показати свою справжню сутність.
Дізнайтеся більше про колекцію Opens in new window