1. Discover Toyota
 2. Gazoo racing
ШВИДКІ ДІЇ

Розширення меж для створення кращого

Понад 60 років ми розширюємо межі можливостей для наших автомобілів і людей, що захоплюються автоспортом. Ми продовжуємо впроваджувати інновації у прагненні створювати ще кращі автомобілі та розробляємо нові технології та рішення в умовах екстремальних змагань — від передових гібридних технологій до експериментальної водневої енергії. Ми прагнемо прискорити розвиток автоспорту, щоб приносити радість і задоволення нашим фанам та клієнтам зараз і в майбутньому.

Не лише для спорту

Ми ненавидимо програвати. Проте саме такий досвід і наша пристрасть до нових викликів роблять нас сильнішими. Наш розвиток як багаторазових чемпіонів у низці видів автоспорту найвищого рівня зумовлений екстремальними умовами і найскладнішими дорогами. Саме в таких умовах формується наша команда, наші продукти, а також народжується нове покоління автопоціновувачів.

 • Чемпіонат світу з ралі (WRC)

  Після беззаперечної перемоги на Чемпіонаті світу з ралі у 2021 році команда TOYOTA GAZOO Racing вступає у нову еру Rally1, прагнучи більшого. Завдяки абсолютно новому GR Yaris Rally1 із гібридним двигуном ми готові розширювати межі можливого під час найсуворіших етапів WRC.

 • Чемпіонат світу на витривалість (WEC)

  Здобувши історичну четверту перемогу поспіль у перегонах «24 години Ле-Мана» та ставши першим у світі чемпіоном серед гіперкарів у 2021 році, команда TOYOTA GAZOO Racing продовжує впроваджувати інновації і вдосконалювати продуктивність гібридного рекордсмена GR010 Hybrid, готового до подальших епічних випробувань.

 • Чемпіонат світу з ралі-рейду (W2RC)

  Як переможець найскладніших перегонів у світі у 2019 році команда TOYOTA GAZOO Racing розпочала нову дивовижну еру участі в W2RC, здобувши перемогу у першому сезоні ралі Дакар-2022 — найскладнішому випробуванні якості, витривалості та надійності. Саме для цього і був створений нездоланний GR DKR Hilux T1+.

 • GR86. З відчуттям GR.


  Пориньте у захопливий світ GR і приготуйтеся відчути дійсно разючі емоції. Легкий GR86, створений завдяки TOYOTA GAZOO Racing, поєднує у собі потужність 2,4-літрового опозитного двигуна, встановленого спереду, маневровість і неймовірне кермування із заднім приводом. Результат? Яскраві відчуття і захоплення від перебування за кермом.

 • GR YARIS. Безмежне задоволення від водіння

  GR Yaris — це не просто звичний хот-хетч. Він розроблений спільно з командою TOYOTA GAZOO Racing, щоб принести технології і досвід автоспорту на дорогу. Поєднання легкого кузова, потужного 1,6-літрового двигуна з турбонаддувом і передової системи повного привода GR-FOUR дарує нескінченне задоволення під час кожної поїздки.

 • TOYOTA GR SUPRA. Ще більше відчуттів

  Після 17-річної паузи, знакова модель Supra повертається до лінійки GR. Завдяки продуктивності, відточеній командою TOYOTA GAZOO Racing, цей спортивний автомобіль має баланс ваги 50/50, задній привод і неймовірні можливості двигуна, що забезпечує виняткову потужність та маневровість на дорозі й трасі.

ДЛЯ ТИХ, КОГО ЗАХОПЛЮЄ ВОДІННЯ

Познайомтеся із вражаючою серією GR Series. Автомобілі з ДНК автоспорту.
Дізнатися більше про GR Series

Характер у кожній деталі

Познайомтеся з елегантною лінійкою GR SPORT. Натхненна TOYOTA GAZOO Racing, вона додає стилю до повсякдення.
Дізнайтеся більше про GR SPORT

Почніть гру

Завдяки можливостям е-автоспорту нове покоління геймерів зі всього світу може під'єднатися до наших спортивних автомобілів і долучитися до дивовижних активностей, як-от кіберспортивних змагань WRC або епічної битви глобального кубка TGR GT Cup. Зіграйте важливу роль у створенні ще кращих автомобілів у реальності.                                                                                                                                                                                                                                                                                     

Пристрасть за межами дороги

У колекції TOYOTA GAZOO Racing є щось для кожного, хто прагне гострих відчуттів. Чи то ви захоплені нашими успіхами на чемпіонатах WEC і WRC, чи вражені нашою неймовірною лінійкою GR, ця високотехнологічна фірмова колекція не має обмежень. Час показати свою справжню сутність.
Дізнайтеся більше про колекцію (Opens in new window)