Придбання нових
автомобілів

Часті питання з приводу придбання нових автомобілів

Чи можу я купити автомобіль, не відвідуючи дилерський центр? Як дізнатися про поточні акції?

Всі дилерські центри вжили додаткові заходи безпеки на період карантину та посилили онлайн-консультації для вибору Вашого майбутнього автомобіля Toyota. Будь ласка, зв'яжіться з найближчим дилерським центром, щоб отримати повну консультацію по автомобілю та інформацію про спеціальні пропозиції від дилерського центру.

Замовлений мною автомобіль має бути поставлений найближчим часом. Я зможу отримати автомобіль в період карантину?

Будь ласка, зв'яжіться з дилерським центром, в якому було замовлено автомобіль, щоб отримати інформацію. Наразі вживаються всі можливі заходи, щоб не допустити перебоїв з постачанням, проте в поточних умовах ситуація з затримкою постачання потенційно можлива.Рекомендуємо підтримувати контакт з представниками Вашого дилерського центру для отримання актуальної інформації.

Я не можу дозволити собі мої щомісячні платежі по кредиту за автомобіль через карантин. Як ви можете допомогти?

Вам необхідно звернутися до фінансової установи, яка надала Вам фінансову послугу при покупці автомобіля.

Чому я не можу замовити у виробництво індивідуальний варіант комплектації автомобіля Toyota?

Представлені в Україні комплектації автомобілів, їх кількість і наповнення, повинні задовольнити максимально широке коло споживачів. Для того, щоб придбати автомобіль, який максимально задовольнить Ваші потреби, зверніться до найближчого Дилерського Центру і консультанти Тойота зможуть Вам докладно презентувати переваги наявних в Україні комплектацій моделі Тойота, яка Вам сподобалась. Вам необхідно звернутися до фінансової установи, яка надала Вам фінансову послугу при покупці автомобіля.

Розкажіть мені про гібрид?

Для того, щоб докладніше дізнатися про сучасну гібридну технологію рекомендуємо перейти за посиланням https://hybrid.toyota.ua/, де можливо дізнатися всю інформацію. Також на цьому сайті доступна функція замовлення тест-драйву.

Дивіться також

Camry: старт продажів оновленого седана розпочато Camry: старт продажів оновленого седана розпочато З 20 квітня у мережі офіційних дилерів Toyota розпочинаються продажі оновленого седана Toyota Camry Увага! Toyota повідомляє Увага! Toyota повідомляє Шановні клієнти Toyota в Україні У зв`язку з тим, що кількість випадків шахрайства за допомогою смс розсилок та мережі Інтернет постійно зростає, просимо Вас бути пильними та уважними. Вигідні пропозиції на оригінальні запчастини Вигідні пропозиції на оригінальні запчастини У мережі офіційних дилерських центрів Тойота в Україні діють вигідні пропозиції на оригінальні гальмівні колодки, диски й амортизатори RAV4 Plug-in Hybrid - Розпочато приймання замовлень RAV4 Plug-in Hybrid - Розпочато приймання замовлень Toyota представляє новий RAV4 Plug-in Hybrid ― флагман лінійки гібридів бренду, який забезпечує оптимальне у своєму класі поєднання потужності та екологічності.