1. Нові автомобілі
  2. Toyota C-HR
  3. Highlights
ШВИДКІ ДІЇ

Особливості комплектації Toyota C-HR

Легкосплавні диски 18"

18-дюймові чорні легкосплавні диски з машинною обробкою та дизайном з 5-ма подвійними спицями допоможуть вам на шляху до вашої мети. Відполіровані та збалансовані, ви відчуєте непохитну впевненість за кермом.

Прожекторні фари

Світлодіодні прожекторні фари

У цьому типі фар світло фокусується за допомогою лінзи, що є високоефективним рішенням для освітлення дороги попереду. Лінза забезпечує цілеспрямоване розповсюдження яскравого світла для комфортного керування автомобілем, зокрема вночі.

Дисплей на лобовому склі

Слідкуйте за дорогою

Не відволікайтеся від дороги завдяки проєкційному дисплею. Важлива інформація про водіння проєктується безпосередньо на лобове скло в полі вашого зору.

POST https://aph-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/car-config/ua/uk?path=highlights/6c193d6b-514c-436f-ab43-654d97e601d8 with body {"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.ua/new-cars/c-hr/highlights","configure":"https://www.toyota.ua/new-cars/c-hr/build","specs":"https://www.toyota.ua/new-cars/c-hr/specifications"}}}}

{"reduxState":{"carConfigSettings":{"loadedStepUrls":{"highlights":"https://www.toyota.ua/new-cars/c-hr/highlights","configure":"https://www.toyota.ua/new-cars/c-hr/build","specs":"https://www.toyota.ua/new-cars/c-hr/specifications"}}}}