1. Нові автомобілі
 2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ
ШВИДКІ ДІЇ

Змінити комплектацію

Toyota C-HR GR Sport

Компактний міський кросовер

Toyota C-HR - GR Sport - Компактний міський кросовер
Синій кузов (8X2) / чорний дах (202)

Двигун

2,0 л. гібридний

Гарантія

3 роки / 100,000 км

Toyota C-HR - GR Sport - Компактний міський кросовер

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

4.3 л/100 км

Комбінований цикл

180 км/год

Макс. швидкість

184 к. с.

Максимальна потужність


Toyota C-HR Фотодобірка

Огляд на 360°

 • Дизайн

  ЗА МЕЖАМИ ЗВИЧНОГО

  Новий Toyota C-HR поєднує динамічні характеристики, плавні лінії та комфортну посадку. Дизайн екстер’єру створює відчуття руху, навіть коли автомобіль стоїть на місці.

 • ВИСОКА ПРОДУКТИВНІСТЬ ГІБРИДА

  Чудові характеристики, динамічність, виняткова продуктивність — це новий досвід водіння гібрида. Автомобіль оснащений трьома силовими установками на вибір, що забезпечують комфортне водіння за будь-яких умов. Обирайте 2-літровий гібридний двигун Dynamic Force (M20A-FXS) для надзвичайної потужності.

 • КРОСОВЕР ДЛЯ КОМФОРТНИХ ПОДОРОЖЕЙ МІСТОМ

  Toyota C-HR демонструє чудові показники керованості та маневровості для комфортного пересування в умовах обмеженого простору. Завдяки загальній довжині менш як 4,4 метра та діаметру розвороту всього 10,4 метра ви легко зможете переміщатися центром міста.

 • БЕЗ КОМПРОМІСІВ

  Насолоджуйтеся новим рівнем водіння разом з Toyota. Автомобіль оснащений інтелектуальними функціями, що допоможуть у різних ситуаціях. Системи контролю сліпих зон та запобігання зіткненням із виявленням пішоходів гарантують безпеку всім учасникам дорожнього руху.

На весь екран Закрити
Перетягніть, щоб повернути Перетягніть, щоб повернути

Наявність та Замовлення

 Ви хочете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля GR Sport з двигуном 2,0 л. гібридний, трансмісією Безступенева (варіатор) 2WD у кольорі Білий (040) та з інтер'єром Чорна алькантара комбінована синтетичною шкірою та чорною (LK20) на сторінці або в мережі офіційних дилерів Toyota в Україні.