1. Нові автомобілі
  2. Надійність та гарантія

Змінити комплектацію

Toyota C-HR GR Sport
Надійність та гарантія

Компактний міський кросовер

Toyota C-HR - GR Sport - Компактний міський кросовер
Синій кузов (8X2) / чорний дах (202)

Двигун

2,0 л. гібридний

Гарантія

3 роки / 100,000 км

Toyota C-HR - GR Sport - Компактний міський кросовер

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ГАРАНТІЯ

Автомобілі Toyota розроблені за принципами виняткової якості, довговічності та надійності. Для забезпечення спокою наших клієнтів ми пропонуємо стандартну 3-річну гарантію на всі автомобілі та 5-річну гарантію на гібридну систем Toyota.

Гарантія виробника

 

На автомобіль Toyota C-HR GR Sport 2,0 л. гібридний Безступенева (варіатор) 2WD  діє стандартна гарантія Три роки або 100 тисяч км. пробігу в залежності від того, що настане раніше.

 

Дізнайтесь більше про Гарантію виробника

 

Подовжена гарантія

Отримайте до десяти років гарантії** від TOYOTA на основні вузли та агрегати автомобіля Toyota C-HR  замість звичних трьох! Просто проходьте планове технічне обслуговування у дилера та отримуйте подовжену гарантію без додаткових витрат.
 
 
 
 

 

 

БЕЗПЕКА

Toyota Safety Sense

НЕЙМОВІРНА БЕЗПЕКА ЗАВДЯКИ СИСТЕМІ TOYOTA SAFETY SENSE

Toyota Safety Sense — це набір технологій допомоги водію, що впораються з будь-яким завданням — від виявлення потенційних зіткнень до моніторингу дорожніх знаків для повної безпеки під час подорожей.

ПОДУШКИ БЕЗПЕКИ У САЛОНІ

Усередині салону автомобіля встановлено шість подушок безпеки. У разі зіткнень вони забезпечать вам та вашим пасажирам повну безпеку.

TOYOTA ASSISTANCE

З метою забезпечення задоволення потреб клієнта автомобілі Toyota обслуговуються за Програмою Toyota Assistance протягом 3-х років з моменту придбання автомобіля клієнтом. Добре відома якість Toyota у поєднанні з досвідом та перевагами обслуговування, що пропонуються Програмою Toyota Assistance, гарантують Вам душевний спокій під час поїздки на автомобілі.

 

Контактні дані

 

РЕМОНТ

У ДТП можуть потрапити навіть найобережніші водії. На щастя, якою б не була аварія, ви завжди можете подзвонити на лінію авторизованого сервіс-центру Toyota. Наші кваліфіковані фахівці зобов'язуються надати комплексні послуги з ремонту, які допоможуть повернути вашу Toyota у первісний стан.