1. Нові автомобілі
  2. Надійність та гарантія

Змінити комплектацію

Hilux Comfort
Надійність та гарантія

Пікап

Hilux - Comfort - Пікап
Білий (040)

Двигун

2,4 D-4D (150 к.с.)

Гарантія

3 роки / 100,000 км

Hilux - Comfort - Пікап

https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk

ГАРАНТІЯ

Автомобілі Toyota розроблені за принципами виняткової якості, довговічності та надійності. Для забезпечення спокою наших клієнтів ми пропонуємо стандартну 3-річну гарантію на всі автомобілі та 5-річну гарантію на гібридну систем Toyota.

Гарантія виробника

 

На автомобіль Hilux Comfort 2,4 D-4D (150 к.с.) 6 ст. МКП AWD  діє стандартна гарантія Три роки або 100 тисяч км. пробігу в залежності від того, що настане раніше.

 

Дізнайтесь більше про Гарантію виробника

 

Подовжена гарантія

Отримайте до десяти років гарантії** від TOYOTA на основні вузли та агрегати автомобіля Hilux  замість звичних трьох! Просто проходьте планове технічне обслуговування у дилера та отримуйте подовжену гарантію без додаткових витрат.
 
 
 
 

 

 

БЕЗПЕКИ

Toyota Safety Sense

КОМПЛЕКС СИСТЕМ БЕЗПЕКИ TOYOTA SAFETY SENSE

Toyota Safety Sense - це комплекс технологій допомоги водієві, які долучені у всьому — від виявлення небезпеки зіткнення до стеження за дорожніми знаками — для забезпечення вашої безпеки.

TOYOTA ASSISTANCE

З метою забезпечення задоволення потреб клієнта автомобілі Toyota обслуговуються за Програмою Toyota Assistance протягом 3-х років з моменту придбання автомобіля клієнтом. Добре відома якість Toyota у поєднанні з досвідом та перевагами обслуговування, що пропонуються Програмою Toyota Assistance, гарантують Вам душевний спокій під час поїздки на автомобілі.

 

Контактні дані

РЕМОНТ

У ДТП можуть потрапити навіть найобережніші водії. На щастя, якою б не була аварія, ви завжди можете подзвонити на лінію авторизованого сервіс-центру Toyota. Наші кваліфіковані фахівці зобов'язуються надати комплексні послуги з ремонту, які допоможуть повернути вашу Toyota у первісний стан.