1. Нові автомобілі
 2. Загальний огляд
ШВИДКІ ДІЇ

Land Cruiser Prado Comfort

5-дв. універсал

Toyota Land Cruiser Prado
Ціна від
1 920 815₴
 • Бокові підніжки
 • Круїз-контроль
 • Багатофункціональний сенсорний дисплей 9"
7.9 л/100 км
Повний
2.8 D-4D
200 к. с.
Повний
621 л
Toyota Land Cruiser Prado
Білий (040)

POST https://dxp-webcarconfig.toyota-europe.com/v1/compare-v2/ua/uk


Land Cruiser Фотодобірка

Огляд на 360°

 • Дизайн

  Сила та потужність у кожній деталі

  Усі елементи нового Land Cruiser Prado виконують свою функцію — від конструкції капота, що покращує видимість, до фар та отворів радіаторної решітки, котрі розташовані вище й дозволяють безпечніше проходити брід. Однак не можна забувати та про стильні характеристики автомобіля. Land Cruiser має 19-дюймові легкосплавні диски, що надають йому динамічнішого вигляду.

 • Бензинові та дизельний двигуни

  Обирайте один з 3 потужних двигунів, які доступні для Land Cruiser Prado. Легендарний Prado поєднує унікальну потужність та високу надійність для проходження бездоріжжя й комфортного водіння на будь-яких типах доріг.

 • Комплекс систем активної безпеки Toyota Safety Sense

  В залежності від комплектації, Land Cruiser Prado може бути оснащено системою активної безпеки Toyota Safety Sense, що забезпечує повний комфорт кермування. Завдяки камерам та датчикам, що розташовані на автомобілі, вона допомагає при паркуванні, утримує автомобіль у смузі руху та запобігає зіткненням під час водіння на будь-якій дорозі.

На весь екран Закрити

Наявність та Замовлення

Ви можете дізнатись про наявність на складі в Україні або можливість замовлення автомобіля Comfort з двигуном 2.8 D-4D, трансмісією 6 ст. АКП Повний у кольорі Білий (040) та з інтер'єром Бежева тканина з додатковою прострочкою (FW40) в мережі офіційних дилерів Toyota в Україні.